Już 9 czerwca Sopot stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia – największej sesji jogi i uważności na Pomorzu w 2024 roku! To doskonała okazja, aby rozpocząć wakacje od relaksu, mindfulness i kontaktu z naturą.
Wydarzenie odbędzie się w ramach Letnich Ogólnopolskich Dni Uważności organizowanych przez Fundację Rozwoju Mindfulness. W programie przewidziano m.in. sesję relaksacyjnej jogi, medytację mindfulness, prezentacje ośrodków jogi i uważności z Trójmiasta, a także możliwość rozmów z nauczycielami i wymiany doświadczeń.
Wydarzenie skierowane jest zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych w praktyce jogi i mindfulness. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą:
Wystarczy przynieść ze sobą matę i znajomych. Wydarzenie odbędzie się na trawie w parku w Łazienkach Północnych przy ulicy Powstańców Warszawy w godzinach 10:00-13:30.
Plan wydarzenia:
W programie organizatorzy przewidują konkurs z nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz dostępny online oraz odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego warto praktykować jogę i uważność?
Letnie Ogólnopolskie Dni Uważności to nowa inicjatywa Fundacji Rozwoju Mindfulness, której celem jest upowszechnianie wiedzy i praktyki mindfulness w całej Polsce. W ramach LODU'24 organizowane będą bezpłatne wydarzenia w naturze, takie jak sesje jogi, medytacje, warsztaty i wykłady.
Więcej informacji: kliknij i sprawdź.
[ZT]23987[/ZT]
Morfeusz 11:17, 06.06.2024
Posłuchajcie mistrzów jogi z Indii: joga NIE jest obojętna duchowo.
K19:07, 06.06.2024
Swietna sprawa ! Yoga jest fantastyczna dla ciala !
0 1
To zalezy tylko od Ciebie. Mozesz traktowac ja tylko jako wu-ef. Co za zacofanie.