Zamknij

Kobieta potrąciła rowerzystę w Sopocie! Nad jego zdrowiem czuwają lekarze

12:30, 13.09.2023 .
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Sopoccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Gen. Józefa Wybickiego. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z rowerzystą do szpitala trafił 39-latek kierujący jednośladem. Kierująca samochodem nie odniosła obrażeń, była trzeźwa.

Wczoraj, 12 września, przed godziną 16.00 dyżurny sopockiej komendy został powiadomiony o potrąceniu rowerzysty na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Gen. Józefa Wybickiego. Skierowani na miejsce policjanci drogówki wstępnie ustalili, że kierująca samochodem osobowym bmw nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 39-letniemu rowerzyście znajdującemu się na przejeździe rowerowym i doprowadziła do zderzenia. Ponadto kierującą samochodem osobowym obowiązywał znak „STOP”. W wyniku zderzenia rowerzysta doznał obrażeń ręki i z podejrzeniem złamania kości został przetransportowany do szpitala. Kierująca samochodem 39-latka z powiatu kartuskiego osobowym nie odniosła obrażeń, była trzeźwa.

Pracujący na miejscu wypadku policjanci elektronicznie zatrzymali prawo jazdy kobiecie i zabezpieczyli rower należący do 39-letniego mężczyzny. Ponadto przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków zdarzenia. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku.

Policja apeluje!

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami. Bądźmy odpowiedzialni i nie ryzykujmy swoim życiem oraz innych. Nasze błędy i zaniechania mogą niestety mieć tragiczne w skutkach konsekwencje. Starajmy się unikać agresywnych zachowań na drodze, a jeśli takie się pojawiają, to informujmy o tym funkcjonariuszy.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ZT]18686[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

DominikDominik

1 2


Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663152419
12:51, 14.09.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DominikDominik

1 2

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 66315 2419
12:53, 14.09.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%