Zamknij

Przygoda Bycia Sobą  w Sopocie! Warsztaty, dzięki którym miliony ludzi na całym świecie zmieniło swoje życie

19:23, 26.08.2023 . Aktualizacja: 20:49, 26.08.2023
Skomentuj materiały partnera materiały partnera

Po raz pierwszy w Polsce - warsztaty, dzięki którym miliony ludzi na całym świecie zmieniło swoje życie. Przygoda Bycia Sobą to zaproszenie do sięgania po więcej SIEBIE w swoim życiu.

Jak wiele razy słyszałaś / słyszałeś hasła “Pokochaj Siebie”, “Zadbaj najpierw o siebie”, “Postaw na siebie”? Jak wiele razy czytałeś/ czytałaś  wszystkie te wpisy w social-mediach, mądre rady w wywiadach, rysunki nawiązujące do instrukcji bezpieczeństwa w samolocie, gdzie najpierw masz założyć maskę tlenową sobie, a dopiero później dziecku. I …. jak wiele razy na modnych hasłach się skończyło? Bo choć to wszystko jest prawdą, że gdy prawdziwie wybierzemy siebie to wszystko zaczyna się zmieniać dookoła, to bardzo często nie dostajemy konkretnych sposobów i metod, jak to wdrożyć w życie. 
 

Dlatego Przygoda Bycia Sobą - dwudniowy, transformujący warsztat oparty o doświadczanie siebie w grupie opiera się na praktycznych narzędziach jak rzeczywiście wybrać siebie, jak stać się Kreatorem i Kreatorką swojego fenomenalnego życia. Bo co jeśli jest to totalnie możliwe, także dla Ciebie? 

I tak - bycie sobą i wybieranie siebie to akt odwagi, który skutkuje zmianami w każdym obszarze naszego życia. Wchodzimy w inny sposób w relacje z innymi ludźmi, bo szanujemy siebie i swoje granice a także jesteśmy bardziej wdzięczni za drugiego człowieka i wspólny czas z nim spędzony. Zaczynamy funkcjonować inaczej także w biznesie - cenimy siebie i swoje umiejętności, mamy większą lekkość w wycenianiu swojej pracy, wychodzeniu na rynek ze swoją ofertą. Stajemy się też bardziej obecni i wchodzimy w kontakt ze swoim ciałem - zaczynamy akceptować siebie i dbać o swoje zdrowie, korzystamy z mądrości ciała odczytując jego subtelne sygnały a poprzez to jest w nas więcej radości i energii do życia. Wreszcie mamy czas dla siebie, odkrywamy nowe pasje i hobby, zapraszamy więcej zabawy i odpoczynku. Wszystko to, a nawet więcej może wydarzyć się także w Twoim życiu. 

 

Twórcą Przygody Bycia Sobą jest dr Dain Heer - autor książki “Będąc Sobą Zmieniasz Świat”, która została przetłumaczona na kilkanaście języków, a jedną z polskich facylitatorek tej metody jest Maja Lesińska - certyfikowany Facylitator Access Consciousness, promotorka healthy-aging, współtwórczyni Sopockiego Morza Aniołów. 

Najbliższy warsztat odbędzie się 9-10 września 2023 w Hotelu Sopot ul. Haffnera 88.

Zapisy na stronie: https://natural-flow.pl/przygodabyciasoba/

Maja Lesińska - Certyfikowany Facylitator Access Consciousness® CF,CFMW, Facylitator Access Bars®, Access Facelift® oraz Access Body Process®, terapeutka czaszkowo-krzyżowa, promotorka healthy-aging, współtwórczyni Morza Aniołów
Tel: 881-600-151
www.natural-flow.pl

 

 

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%