Zamknij

Sopocianin przestał pracować! Teraz czekają go 142 dni w areszcie

10:15, 28.05.2023 .
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Sopoccy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 27-latka. List gończy wystawił za nim w maju br. Sąd Rejonowy w Sopocie. Zgodnie z wyrokiem sądu mężczyzna ma do odbycia zastępczą karę 142 dni pozbawienia wolności za przestępstwo przywłaszczenia znalezionego telefonu i pieniędzy, które popełnił w warunkach recydywy. Dziś poszukiwany trafi do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.

Wczoraj przed godziną 18.00 kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie w wyniku działań operacyjnych weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta i zatrzymali poszukiwanego 27-latka. List gończy wystawił za nim w połowie maja 2023 roku Sąd Rejonowy w Sopocie za przestępstwo przywłaszczenia znalezionego telefonu i pieniędzy, które popełnił w warunkach recydywy. Sąd początkowo skazał sopocianina na karę roku ograniczenia wolności polegającą na wykonywaniu nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne, ale z uwagi na to, że wykonywał ją nieregularnie i w pewnym momencie całkowicie zaprzestał jej wykonywania, sąd zamienił karę ograniczenia wolności na zastępczą karę 142 dni pozbawienia wolności.

Zatrzymanego 27-latka kryminalni doprowadzili do sopockiej komendy i osadzili w policyjnej celi. Dziś funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewiozą go do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie zasądzoną karę 142 dni pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ZT]17306[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%