Zamknij

Plac zabaw w Sopocie w nowej odsłonie! Jakie atrakcje czekają na dzieci?

12:30, 25.05.2023 .
Skomentuj Fot. materiały ZDiZ w Sopocie Fot. materiały ZDiZ w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie z dumą ogłasza zakończenie modernizacji i doposażenie kolejnego placu zabaw w mieście. Tym razem szczęśliwi mieszkańcy będą mogli cieszyć się odświeżonym placem zabaw przy ulicy Armii Krajowej. To doskonała wiadomość dla najmłodszych, którzy już teraz mogą korzystać z nowych i atrakcyjnych zabawek.

Prace modernizacyjne objęły różnorodne elementy placu zabaw, tak aby zaspokoić potrzeby dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

- Takie informacje lubimy przekazywać najbardziej. Przed Dniem Dziecka udało nam się zakończyć modernizację i doposażyć kolejny plac zabaw w Sopocie. Tym razem prace objęły plac zabaw zlokalizowany przy ul. Armii Krajowej - poinformował Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Dla najmłodszych dostępna jest trampolina, karuzela dynamiczna, huśtawki w dwóch wariantach: gniazdo i na stojąco, stopnie balansujące oraz półkule. Te interaktywne i bezpieczne urządzenia zapewnią maluchom wiele radości i zachęcą ich do rozwijania umiejętności motorycznych.

Fot. materiały ZDiZ w Sopocie

Dla nieco starszych dzieci przygotowano specjalny zestaw zabawowy, który składa się z dwóch platform, zjeżdżalni, drabinki pochyłej z panelem aktywności, mostka, tunelu z sieci, wejść wspinaczkowych na trapie i po siatce wspinaczkowej, sieci wspinaczkowej oraz wejścia po stopniach "żabkach" i ścianki wspinaczkowej. Jednak prawdziwą perełką tego placu zabaw jest zjazd strażacki po rurze. To niezapomniane przeżycie dla każdego małego poszukiwacza przygód.

Udogodnienia dla rodziców

Fot. materiały ZDiZ w Sopocie

Zadbano również o wygodę rodziców i opiekunów. Plac został wyposażony w wygodne ławki, gdzie można odpocząć i obserwować swoje pociechy w trakcie zabawy. Nie zapomniano również o estetyce i czystości - na terenie placu znajdują się kosze na śmieci, które ułatwią utrzymanie porządku, oraz żagiel, który zapewni przyjemny cień w upalne dni.

Modernizacja placu zabaw przy ulicy Armii Krajowej to drugi etap prac przeprowadzonych na tym terenie. Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie kontynuuje swoje starania, aby zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki do bezpiecznej i radosnej zabawy. Dzięki nowym urządzeniom i atrakcjom plac zabaw stanie się ulubionym miejscem spotkań dla najmłodszych mieszkańców Sopotu i ich rodzin.

[ZT]16721[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

KsięgowyKsięgowy

6 0

FV za placyk przy Armii Krajowej Sopot:
2022 - 539 900,00 zł.
2023 - 349 900,00 zł.
2024 - ?
Dziękuję. 20:41, 25.05.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%