Zamknij

Sopoccy kryminalni zatrzymali 41-latka! W tle afera finansowa?

10:32, 18.05.2023 . Aktualizacja: 10:33, 18.05.2023
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Kryminalni z Sopotu w wyniku działań operacyjnych ustalili miejsce pobytu poszukiwanego 42-latka i wczoraj w jednym z mieszkań w Gdańsku zatrzymali go. Zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe w Gdańsku mężczyzna ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi. Po nocy spędzonej w policyjnej celi 42-latek trafił do aresztu śledczego.

Przedwczoraj w godzinach popołudniowych kryminalni z Sopotu w wyniku działań operacyjnych ustalili miejsce pobytu poszukiwanego przez nich 42-latka i go zatrzymali. Do zatrzymania doszło w jednym z mieszkań w Gdańsku. Mężczyzna był zaskoczony widokiem policjantów i z mieszkania od razu trafił do policyjnej celi. Zgodnie z zarządzeniem Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe w Gdańsku ma on do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo dotyczące puszczania w obieg, przyjmowania, przechowywania, przewożenia, przenoszenia, przesyłania albo pomagania w zbyciu lub ukryciu fałszywych pieniędzy lub innych środków płatniczych czy znaków pieniężnych.

Poszukiwany 41-latek jest znany stróżom prawa. W przeszłości odsiadywał on już wyroki pozbawienia wolności, a ostatni raz zakład karny opuścił na początku 2021 roku. Po nocy spędzonej w policyjnej celi gdańszczanin trafił do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary 1 roku pozbawienia wolności. 

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ZT]17235[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%