Zamknij

Sopocka policja zatrzymała miłośniczkę łososia! Tym razem ukradła 7 opakowań

08:30, 27.01.2023 .
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Policjanci z Sopotu zatrzymali 45-latkę z Gdyni podejrzaną o kradzieże sklepowe. Policjanci udowodnili jej, że w ostatnim czasie siedmiokrotnie dokonała kradzieży w sklepach, skąd ukradła towar o łącznej wartości ponad 2 tys. złotych. Policjanci ogłosili podejrzanej zarzuty za te przestępstwa, a sąd aresztował ją na 2 miesiące.

23 stycznia sopoccy policjanci zostali wezwani do sklepu na terenie miasta, gdzie zatrzymali 45-letnią kobietę, która ukradła 7 opakowań łososia atlantyckiego, sweter i skarpetki. Wyjaśniając okoliczności tej sprawy mundurowi ustalili, że kobieta spakowała do plecaka skradziony łup i minęła linię kas, ale dzięki szybkiej interwencji pracownika ochrony została ujęta zaraz po kradzieży. Łączna wartość skradzionych rzeczy wyniosła blisko 700 złotych.

Okazało się, że zatrzymana kobieta to znana sopockim funkcjonariuszom mieszkanka Gdyni, którą poszukiwali w związku z wcześniejszymi kradzieżami sklepowymi na terenie miasta. Do zdarzeń tych doszło w ostatnich miesiącach, a 45-latka ukradła wtedy alkohole, perfumy, słodycze, kawy, kilkanaście opakowań łososia i inne rzeczy. Łączna wartość skradzionego towaru wyniosła ponad 1500 złotych. Skradziony teraz łup wrócił na półki sklepowe, a zatrzymana gdynianka została doprowadzona do sopockiej komendy i osadzona w policyjnej celi.

Na podstawie zebranych dowodów policjanci ogłosili podejrzanej zarzuty dotyczące siedmiu kradzieży sklepowych i przyznała się. Wczoraj kobietę przesłuchał też prokurator, a następnie zawnioskował do sądu o jej tymczasowe aresztowanie. Decyzją Sądu Rejonowego w Sopocie 45-letnia mieszkanka Gdyni najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci przypominają! Kradzież mienia powyżej 500 złotych to przestępstwo, za które grozi kara do nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ZT]15924[/ZT]

[ALERT]1674732314456[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

brrrbrrr

2 0

Jak ta ryba jest hodowlana, to lepiej tego nie jesc ... 14:17, 27.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

Był dorsz, jest łosoBył dorsz, jest łoso

4 0

Szkoda, że na czas nie zatrzymują tych co kradną miliony, na przykład na piramidach finansowych. 15:06, 27.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%