Zamknij

Bezpłatne zabiegi dla mieszkańców w Centrum Rehabilitacji Reha Sopot

09:14, 24.11.2022 . Aktualizacja: 09:14, 24.11.2022
Skomentuj Fot. Pexels Fot. Pexels

Nowoczesne Centrum Rehabilitacji Reha Sopot, które działa w ramach Fundacji Nasz Przyjazny Dom, zaprasza mieszkańców do korzystania z całego pakietu różnorodnych zabiegów i zajęć rehabilitacyjnych. Dla posiadaczy Karty Sopockiej oferta jest bezpłatna. Nasz Przyjazny Dom mieści się przy ul. Władysława IV 1 c.

Zakres usług ośrodka obejmuje zarówno rehabilitację dla osób dorosłych po przebytych operacjach czy urazach, sportowców, jak i dzieci. W trosce o najmłodszych pacjentów oferuje również innowacyjną neurorehabilitację dziecięcą. Nowoczesny program stworzony jest dla dzieci z problemami natury neurologicznej i po diagnostyce. To wsparcie przy takich problemach, jak: padaczka, mózgowe porażenie dziecięce, SMA, stwardnienie rozsiane i wiele innych chorób oraz dolegliwości natury neurologicznej.

Poza indywidualnymi zabiegami rehabilitacyjnymi w Reha Sopot prowadzone są również zajęcia grupowe, np. zdrowy kręgosłup, aktywni po pracy czy zajęcia oddechowe. Na te zajęcia zapraszamy wszystkich mieszkańców Sopotu i nie tylko.

W Reha Sopot, przy współpracy z Rehis, rozbudowywana jest szeroka gama rehabilitacji sportowej. Oferuje także zabiegi w komorze hiperbarycznej. Systematycznie korzystanie z tlenoterapii zniweluje bóle, wspomoże swoje płuca w procesie zdrowienia przy astmie, a także po COVID-19.

Zapisy na poszczególne zajęcia i zabiegi:

  • telefonicznie +48 531 772 550
  • lub online na Reha Sopot

Świetni specjaliści, przyjazna atmosfera, a także w pełni profesjonalne wyposażenie nowoczesnego Centrum Rehabilitacji czekają.

[ZT]15215[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

PiotrPiotr

0 0

Już nie ma tylko jakieś odpady 13:22, 24.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%