Zamknij

Policjant z Kościerzyny zatrzymany w Sopocie! Kierował samochodem po alkoholu

09:03, 07.09.2022 . Aktualizacja: 09:03, 07.09.2022
Skomentuj

Policjant z Komendy Miejskiej Policji w Kościerzynie być może pożegna się z wykonywaniem zawodu. To efekt kontroli trzeźwości, której mężczyzna kierujący samochodem został poddany podczas swojej wizyty w Sopocie. Alkomat pokazał u niego 0,3 promila. Za jazdę po użyciu alkoholu funkcjonariusz został zawieszony w pełnieniu obowiązków służbowych. Wszczęto również procedurę zwolnienia go ze służby.

Do nietypowej sytuacji doszło w połowie sierpnia br. To właśnie wtedy funkcjonariusz z Kościerzyny został zatrzymany przez sopockich policjantów. Jak podaje Dziennik Bałtycki, mężczyzna nie powiadomił kontrolujących go policjantów o miejscu swojego zatrudnienia. To jednak i tak szybko wyszło na jaw.

We wtorek, 6 września, informacja o incydencie została przekazana do Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie. 

- Komendant, w związku z tą sprawą natychmiast zawiesił tego funkcjonariusza (1 rok i 8 miesięcy służby), w czynnościach służbowych oraz wszczął procedurę zwolnienia go ze służby - przekazał asp. sztab. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim.

[ALERT]1662532961712[/ALERT]

____

Źródło: Kościerski policjant został zatrzymany w Sopocie. Prowadził samochód pod wpływem alkoholu, Dziennik Bałtycki, online: dziennikbaltycki.pl/koscierski-policjant-zostal-zatrzymany-w-sopocie-prowadzil-samochod-pod-wplywem-alkoholu/ar/c4-16825579

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%