Zamknij
REKLAMA

Szef NBP na sopockim Monciaku. "Z cygarem, a ludzie pracują za miskę ryżu" [FOTO]

18:00, 20.06.2022 | .
Skomentuj fot. materiały prasowe NBP/esopot.pl
REKLAMA

- Jak ktoś chce zapytać Glapińskiego o raty kredytu, to siedzi w Błękitnym Pudlu - huczał Internet w niedzielę, 19 czerwca. To efekt rozpoznania przez mieszkańców prezesa Narodowego Banku Polskiego - Adama Glapińskiego - w ogródku jednej z sopockich restauracji. 

Jak relacjonują sopocianie, spacerowicze rozpoznający prezesa NBP niepochlebnie komentowali wizytę Adama Glapińskiego w Sopocie.

On z cygarem, a ludzie pracują za miskę ryżu - mówili.

Negatywne komentarze znaleźć można również na sopockich grupach dyskusyjnych oraz fanpage'u Tygodnika NIE.

Czego się wstydzi, że taki zakamuflowany? - czytamy w jednym z komentarzy.

 

Nie mam kredytu. Mam oszczędności na emeryturę, z których ten sługus Kaczyńskiego mnie okrada - dodał kolejny komentujący.

 

Glapiński sprawdza jak smakuje inflacja nad polskim morzem  - wytykają internauci.

Postawa prezesa Narodowego Banku Polskiego jest negatywnie oceniana w nawiązaniu do trudnej sytuacji panującej w kraju. Inflacja bazowa, czyli niezawierająca cen żywności i energii, wyniosła w maju 2022 roku 8,5 proc. To najgorszy wynik odkąd Narodowy Bank Polski publikuje podobne dane. Większość uważa także, że prowadzona przez niego instytucja nie radzi sobie z obecną sytuacją gospodarczą w kraju i na świecie.

W oczy zagląda nam groźba deflacji - inflacja jest teraz ostatnim problemem. To będzie trudny i ciężki kryzys, ale mam nadzieje, że wyjście z niego będzie energiczne - mówił w 2020 roku Adam Glapiński.

"Jaszcząb" poluje na mewy. Może szuka nowych sekretarek - czytamy w komentarzach.

 

Nie straszny mu podatek od cukru - dodał jeden z internautów.

10 czerwca 2016 Adam Glapiński został wybrany na prezesa Narodowego Banku Polskiego. 12 maja 2022 Sejm przystał na propozycję Prezydenta RP, który zgłosił go na drugą kadencję. W przeszłości był m.in. doradcą ekonomicznym prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Działał także w Porozumieniu Centrum.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Nick CaveNick Cave

4 3

"z 2022 r. poz. 504) ogłasza się, że przeciętne wynagrodzenie w pierwszym kwartale 2022 r. wyniosło 6235,22 zł.11 maj 2022".
Ja tam glapy nie bronię, fakt za PO było lepiej. 07:08, 21.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Uważam….Uważam….

6 1

……Że lotne proletariackie brygady im. Wykluczonych Menstruacyjnie powinny takiego gościa pojmać i publicznie wychłostać a prezy dętka sopotu winna publicznie dać mu w pysk. Jak on śmiał!! A tak powsżnie, lewacki, komunistyczny, czekistowski sposób postrzegania świata przez władze sopotu a teraz i tego portalu spowoduje, że już nikt oprócz siur z Kaszub do tej dziury nie przyjedzie. Brawo! Rewolucja, kolektywizacja, elektryfikacja! 11:22, 21.06.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MM

2 5

Chciałbys mały człowieczku... Ta dziura co sezon peka w szwach. Pisu tu nie chcemy :) 17:00, 21.06.2022


0%