Zamknij
REKLAMA

Donald Tusk z wizytą w oliwskim zoo! "Tak zachowują się ludzie"

14:00, 09.05.2022 | .
Skomentuj Fot. Donald Tusk - Facebook
REKLAMA

Donald Tusk znany jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Polityk nierzadko dzieli się zdjęciami i nagraniami przestawiającymi sytuacje z życia codziennego. Tak było też ostatnim razem, kiedy na facebookowym profilu przewodniczącego Platformy Obywatelskiej pojawiło się zdjęcie z wizyty w oliwskim zoo w Gdańsku.

W ostatnią sobotę były premier odwiedził gdański ogród zoologiczny w towarzystwie swoich wnuków. Dzieci z pewnością nie mogły narzekać na nudę. Dziadek woził je wózkiem po zoo, nie kryjąc przy tym radości ze wspólnego spędzania czasu z rodziną. Dzieląc się tą piękną chwilą w mediach społecznościowych, polityk nie omieszkał przy okazji zażartować z tego, że bycie dziadkiem nie należy do łatwych zadań.

"Jeśli myślicie, że sobotnia wyprawa do oliwskiego ZOO to wypoczynek…" - takimi słowami Donald Tusk skomentował zamieszczoną przez siebie fotografię.

Zdjęcie przewodniczącego Platformy Obywatelskiej i aktualnego szefa Europejskiej Partii Ludowej wywołało niemałe poruszenie w sieci. Internauci nie kryli swoich sympatii i uprzedzeń. "Tak zachowują się ludzie" - uważa jedna z internautek. "No, nieźle... Rodzina bezlitosna. Dziadek ofiarny", "Lekko nie jest" - żartują internauci.

Choć zdjęcie polityka wzbudziło wiele pozytywnych reakcji, nie zabrakło też głosów bardziej krytycznych, wskazujących na to, że takie działanie może być zwykłą zagrywką PR-ową.

"Tusk na siłę chce poprawić swój wizerunek. Donaldzie, ludzie mają dobrą pamięć i takie posty nas nie wzruszają" - przekonuje pani Maja.

 A jakie jest Wasze zdanie? Czy politycy powinni dzielić się swoim życiem prywatnym w social mediach? Jak odbieracie tego typu praktyki? Swoją opinią koniecznie podzielcie się w komentarzu.

[ZT]12008[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

NickNick

17 3

Lansowanie tego człowiek idzie tutaj w najlepsze. Czy esopot.pl otrzymuje jakieś fundusze na swoją działalność od PO? Czy artykuły o Donaldzie są artykułami sponsorowanymi? Pytam poważnie. Czy jeżeli jakoś sopocki polityki PiS czy Lewicy pójdzie do gdańskiego Zoo to też będziemy mogli przeczytać o tym na e-sopot.pl? 17:49, 09.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RafałRafał

7 4

Kogo obchodzi ten zdrajca. 00:20, 10.05.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

CzujnyCzujny

2 3

W punkt ! 13:22, 10.05.2022


MM

2 2

Mnie ! 13:57, 10.05.2022


0%