Zamknij
REKLAMA

Sopot: Ukradł skuter dziecięcy! Policja poszukuje tego mężczyzny

13:21, 02.12.2021 | .
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie
REKLAMA

Policjanci z Sopotu prowadzą czynności w sprawie kradzieży dziecięcego skutera wodnego. Do zdarzenia doszło pod koniec lipca br., a związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzą czynności w sprawie kradzieży dziecięcego skutera wodnego. Do zdarzenia doszło pod koniec lipca br. w sklepie na terenie Sopotu, a związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, które rozpoznaje mężczyznę z monitoringu lub posiada informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na numer 47 74 26222 (dyżurny komendy), 47 74 26283 (sekretariat wydziału dochodzeniowo-śledczego) albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. Informacje można przekazać także drogą mailową pisząc na adres: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ALERT]1638447445161[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%