Zamknij
REKLAMA

Moc atrakcji i... dobrego jedzenia! Festyn w sopockim MDK [FOTO]

13:01, 14.09.2021 | Emil Bogumił
Skomentuj
REKLAMA

Tłumy dzieci, młodzieży i tej trochę starszej młodzieży! Tak podsumować można festyn, który z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbył się w sopockim Młodzieżowym Domu Kultury.

W trakcie wydarzenia, które odbyło się 13 września, zaprezentowały się pracownie instytucji - nie zabrakło muzyków, wokalistów, modelarzy oraz karateków. Uczestnicy mogli skorzystać z oferty grillowej, kawiarenki oraz zjeść żurek, bigos czy tradycyjną pajdę ze smalcem i ogórkiem. Najmłodsi bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach. Teren zielony za budynkiem MDK zamienił się w plac gier i zabaw dla najmłodszych. Zgromadzeni mogli podziwiać również efekty prac dzieci uczęszczających do pracowni plastycznych.

Za organizację wydarzenia odpowiadali pracownicy Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie, na czele z dyrektorką instytucji, Karoliną Olszewską-Prusak i odpowiadającą za eventy Edytą Dawidowską. To ich można było spotkać przy grillu oraz w kawiarence. Jak relacjonują przebieg festynu, uczestnicy chętnie korzystali nie tylko z gier i zabaw, ale również z oferty gastronomicznej. Kolejki ustawiały się po setki porcji - muffinek, ciasta, kiełbasek z grilla, żurku, bigosu oraz kawy i herbaty.

Tegoroczna edycja festynu wypadła wspaniale. Żaden z pracowników nie pamięta takich tłumów - informują organizatorzy.

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie znajduje się przy Alei Niepodległości 763. Z ofertą i sukcesami instytucji można zapoznać się za pośrednictwem >>strony internetowej<<.

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ArekArek

1 0

Brawo Sopot MDK ! Największy festyn w historii. Pełen sukces !👍👍👍 17:06, 14.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%