Zamknij

Repertuar kin w Kutnie. Zobacz najciekawsze filmy do obejrzenia w sierpniu w kinie

12:16, 19.11.2020 | materiały partnera

Pandemia zabrała nam wiele. Odcięła nas na długi czas od miejsc kulturalnych. Dopiero od niedawna znowu możemy chodzić do kina, więc wiele filmów, które miały premierę w styczniu czy lutym - dopiero zaczęły wchodzić do kina. Postanowiliśmy wybrać najciekawsze filmy, które obecnie można obejrzeć w różnorakich sieciach kin np. w Helios, Cinema City czy Multikino. Jeśli jesteś ciekawy co grają w twoim mieście, w wybranym przez ciebie kinie, sprawdź repertuar np. wpisując w Google hasło „repertuar kin Kutno”. Dzięki temu będziecie mogli również sprawdzić, czy dane kino w ogóle jest otwarte (ponieważ nie przy wszystkich się na to zdecydowano).

„Niewidzialny człowiek”

To film, który w kinach miał pojawić się w lutym, bo właśnie wtedy miał swoją premierę. Dopiero teraz jednak udało mu się wejść do kin. I uważamy, że warto go zobaczyć, bo to nie jest banalna historia. Cecilia Kass jest w bardzo nieszczęśliwym związku, toksycznym i przepełnionym przemocą. Postanawia, że to koniec jej wszelkich upokorzeń - ucieka przed wspaniałym naukowcem, który jest jej mężem, prosto do swojej siostry i ich przyjaciela z młodości. Niedługo później jej mąż popełnia samobójstwo, a ona odziedzicza wielką fortunę. Mimo to jest prawie pewna, że jej mąż wcale nie umarł… Utwierdza ją w tym przekonaniu seria niefortunnych przypadków, które dzieją się wokół niej. To wszystko zagraża nie tylko jej, ale również jej bliskim. Cecilia jest na granicy obłędu, żyje w przekonaniu, że śledzi ją niewidzialny człowiek, ale… Jak ma to udowodnić innym?

„Arab Blues”

Selma od zawsze mieszkała i była wychowywana we Francji. Ale bardzo chciała wrócić do swojego kraju. Dlatego właśnie powraca do Tunezji i tam planuje otworzyć swój gabinet psychoanalityczny. Snuje się między uliczkami, z papierosem w ustach, próbując żyć po swojemu. Nie wszystkim się to jednak podoba. Na miejscu nikt na nią nie czeka, a jej rodzina i sąsiedzi są naprawdę zawiedzeni tym, jaką postawę prezentuje - jest niezamężna i niezależna, więc jest jak sól w oku dla konserwatywnego ludu. Przy okazji poznawania Selmy - widzimy również innych ludzi, którzy nagle, mimo tego, w jakich warunkach byli wychowywani, dają sobie prawo do lęków, depresji i problemów. „Arab Blues” pozwala na obserwowanie, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

„SamSam”

Czyli propozycja dla najmłodszych. Nieustraszony i młody Samsam ma prawie wszystko, o czym może marzyć kosmiczny bohater. Ma swój latający spodek, rodzinę i przyjaciół, ale brakuje mu supermocy. Ta, nie wiedzieć czemu, jeszcze się mu nie ujawniła. Pewnego dnia Mega - nowa, tajemnicza koleżanka z klasy Samsama oznajmia mu, że potrafi nauczyć go niesamowitych zdolności. Zaciekawiony Samsam rusza z nią w podróż międzygalaktyczną. W jej trakcie odkryje, że najważniejsze supermoce - miał tuż pod nosem.

Oglądaliście jakiś film? A może zamierzacie to zrobić? Koniecznie podzielcie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi tych tytułów.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA