Zamknij

ORŁY Meblarstwa: Po czym poznać dobry salon meblowy?

14:20, 28.08.2020 | materiały partnera

Meble dla domu to inwestycja na lata, która ma cieszyć nasze oko. Wybierając się do profesjonalnych salonów meblowych lub kupując meble na wymiar, oczekujemy od firmy oryginalnych rozwiązań czy pomysłów, zarówno estetycznych, jak i użytkowych. Już po przekroczeniu progu salonu meblowego, dostrzeżemy pewne szczegóły, które świadczyć będą o precyzji i dokładności zarządzających firmą…

Czy czegoś tu brakuje?

Przepalona żarówka może zdarzyć się każdemu, ale nie powinno to mieć miejsca w salonie meblowym. Światło jest bardzo istotne dla prawidłowej ekspozycji mebli oraz dodatków. Jeśli widzimy, że w lokalu kilka żarówek nie funkcjonuje, a co gorsza, meble poustawiane są w ciemnych kątach – to nie najlepszy znak. Świadczy to albo o pewnej ignorancji właścicieli, albo chęci ukrycia przed klientami mankamentów własnoręcznie robionych mebli. Może się to wydawać zabawne, ale zwróćmy też uwagę na stan czystości mebli. Solidnie prowadzona firma dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół swojej działalności. Nikt nie pozwoli, by piękny kredens w stylu ludwikowskim przykrywała gruba warstwa kurzu.

Projekt mebli na wymiar

W przypadku, gdy interesują Cię meble na wymiar, np. do kuchni czy garderoby, przed wykonaniem zlecenia, nie tylko obejrzysz uchwyty, klamki oraz drzwiczki frontowe. Szanujący się salon z meblami w Katowicach czy Toruniu przedstawi Ci dokładny projekt mebla. Taki dokument (w najlepszych salonach z przykładową wizualizacją, w konkretnym pomieszczeniu) będzie dla Ciebie bardzo ważny. Analiza rozmieszczenia szafek i półek pomoże Ci zdecydować: czy to tego naprawdę chcesz i potrzebujesz. Firmy, które oferują jedynie wycenę na podstawie wstępnej rozmowy, niekoniecznie zagwarantują Ci pełnię komfortu, a za poprawki zapewne będzie trzeba dopłacić.

Tabliczka Orłów Meblarstwa

Przy wejściu do salonu mebli sprawdź, czy nie widać na ścianie dyplomu lub tabliczki ze szkła akrylowego z logiem Orłów Meblarstwa. Wygrana w tym plebiscycie świadczy o wysokiej ocenie, jaką przedsiębiorstwu przyznali internauci. Konkurs przeprowadzany jest co roku, więc jest szansa odnalezienia firmy z kilkoma wyróżnieniami tego typu. Otrzymanie tytułu nie jest proste. Średnia ocen z portali typu Facebook, Google Maps, Zumi itp. musi wynosić nie mniej niż 8 punktów w skali 10-stopniowej. Obecność trofeum na ścianie to sygnał dla wtajemniczonych, że ten przedsiębiorca dba o każdego swojego klienta.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA