Zamknij

Ranking kredytów gotówkowych przez internet

00:00, 15.07.2020 | materiały partnera

W sytuacji, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy, chcemy jak najszybciej znaleźć źródło, które udzieli nam pomocy finansowej. Niestety decyzje podjęte zbyt pochopnie mogą skutkować przykrymi konsekwencjami, np. zaciągnięciem kredytu, który nie ma atrakcyjnych ofert. W wyniku tego często wpadamy w spiralę finansową, gdyż nie dajemy rady spłacać comiesięcznych rat.

Aby uniknąć takiego biegu zdarzeń i uchronić się przed kłopotami finansowymi związanymi z długami i egzekucją komornika, warto przeanalizować dostępne oferty. Nie musimy jednak robić tego samodzielnie poprzez wielogodzinne przeszukiwanie witryn banków. W znalezieniu korzystnej oferty pomoże nam ranking kredytów gotówkowych przez internet dostępny na Totalmoney. Jak z niego korzystać i jakie informacje możemy pozyskać dzięki takiemu narzędziu?

Czy możemy wziąć kredyt gotówkowy przez internet?

Zanim wyjaśnimy kwestię rankingu finansowego, warto w pierwszej kolejności dowiedzieć się, czy najtańszy kredyt gotówkowy przez internet jest możliwy do pozyskania bez wychodzenia z domu. Wielokrotnie w wyniku niespodziewanych zdarzeń, zależy nam na tym, aby jak najszybciej dopełnić formalności i otrzymać potrzebne środki. Chcemy więc w prosty i przejrzysty sposób poznać warunki kredytu, jak też w ekspresowym tempie wysłać do banku wniosek. W tym celu szukamy ofert, które umożliwiają nam przejście procesu wnioskowania zupełnie online. Jednak czy tani kredyt gotówkowy przez internet nie wiąże się z koniecznością odbycia wizyty w banku? Pamiętajmy, że współczesne technologie umożliwiają nam znaczne usprawnienie całego procesu. Wniosek o kredyt gotówkowy możemy wypełnić online, jednak musimy spodziewać się, że banki mogą wymagać od nas dostarczenia niektórych dokumentów. Elementy, jakie będą interesować instytucję bankową, uzależnione są przede wszystkim od kwoty, którą chcemy pożyczyć. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj także okres kredytowania oraz nasza zdolność kredytowa Jeśli jest ona dosyć wysoka, liczba czynników wpływające na potwierdzenie naszych możliwości zostanie zmniejszone do minimum.

Jakie dokumenty musimy posiadać?

Wielokrotnie jednak banki wymagają udowodnienia naszych możliwości finansowych, czyli otrzymywania stałych dochodów. Tutaj zależnie od źródła dochodowego, musimy przedłożyć konkretne dokumenty. W przypadku zatrudnienia na pełen etat, możemy udostępnić bankom umowę o pracę lub zaświadczenie od pracodawcy. Warto jednak wiedzieć, że jeśli staramy się o tani kredyt gotówkowy przez internet o niskiej kwocie, czasem wystarczy udostępnienie wyciągów z konta. Sytuacja jest o wiele prostsza i szybsza, jeśli kredyt bierzemy w tym banku, w którym posiadamy konto. Wówczas pracownik samodzielnie analizuje sytuację na naszym rachunku. Gdy pojawiają się na nim comiesięczne wpływy, może oznaczać to, że nie będziemy musieli dokumentować naszych dochodów. Niektóre instytucje akceptują także zeznania podatkowe. Z kolei w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej, również w wielu placówkach możliwe będzie dostarczenie PITU, co zmniejsza ilość formalności do minimum.

Tego typu dokumenty musimy zazwyczaj dostarczyć osobiście do punktu stacjonarnego banku, w którym złożyliśmy wniosek o kredyt. Jednak jeśli staramy się o stosunkowo niskie zobowiązanie, nie musimy obawiać się wielu wycieczek do placówki. Zazwyczaj wystarczy jednorazowa wizyta, aby środki zostały nam przyznane i szybko pojawiły się na koncie.

Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy przez internet?

Jak wspomniano wcześniej, jeśli chcemy wybrać najatrakcyjniejszą ofertę, możemy skorzystać z ogólnodostępnych narzędzi. Jednym z nich jest ranking kredytów gotówkowych przez internet, który wyświetli nam listę aktualnych na rynku ofert z najlepszymi warunkami. Możemy znaleźć go na witrynach finansowych. Wówczas po wypełnieniu krótkiego formularza online otrzymujemy listę banków z warunkami kredytowymi i wszelkimi kosztami kredytowania. Wystarczy, że wpiszemy kwotę kredytu i okres spłaty. Porównywarka na podstawie podanych danych, wygeneruje kilka najtańszych zobowiązań. Otrzymamy także bardziej szczegółowe informacje, np. o tym, czy kredyt przyznawany jest przez internet oraz jakie dokumenty musimy dostarczyć osobiście.

Ranking kredytów gotówkowych 2020 r. przy kwocie 30 tys. zł.

1. Pożyczka internetowa w Alior Banku

— Oprocentowanie: 7,19%

— RRSO: 9,36%

— Prowizja: 3,50%

— Miesięczna rata: 746,27 zł

— Całkowita kwota do spłaty: 35 821,01 zł

— Bez wychodzenia z domu

2. Pożyczka Gotówkowa online dla Nowych Klientów w Citi Handlowym

— Oprocentowanie: 7,19%

— RRSO: 9,64%

— Prowizja: 4,00%

— Miesięczna rata: 749,88 zł

— Całkowita kwota do spłaty: 35 994,06 zł

— Bez wychodzenia z domu

3. Kredyt gotówkowy Santander Bank Polska

— Oprocentowanie: 7,20%

— RRSO: 9,75%

— Prowizja: 4,19%

— Miesięczna rata: 751,39 zł

— Całkowita kwota do spłaty: 36 066,79 zł

4. Kredyt gotówkowy w Banku BNP Paribas

— Oprocentowanie: 7,20%

— RRSO: 14,02%

— Prowizja: 12%

— Miesięczna rata: 807,72 zł

— Całkowita kwota do spłaty: 38 770,33 zł

— Bez wychodzenia z domu do 30 tys. zł.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA