Zamknij

Jakie prezenty spodobają się twojej dziewczynie?

10:48, 17.12.2021 | .
Skomentuj

Gary Chapman uważa, że istnieje 5 języków miłości, a jednym z nich jest dawanie prezentów ukochanej osobie. Jeśli twoja wybranka czuje się szczęśliwa, rozcinając wstążki i dekoracyjny papier, postaraj się poznać jej zainteresowania i zamiłowania, żeby wybrać to, co najbardziej ją ucieszy. Wcale nie musisz wydawać na to dużej ilości pieniędzy! O wiele ważniejszy jest przemyślany wybór prezentu.

Okazje do świętowania

Podarunki na ogół daje się z konkretnej okazji. Dzięki temu podkreślony zostaje jej wyjątkowy charakter. To mogą być urodziny, imieniny, Boże Narodzenie, Walentynki, rocznica związku czy obroniona praca magisterska. Ale jeśli dawanie i otrzymywanie prezentów sprawia, że jako para czujecie się szczęśliwsi, nic nie stoi na przeszkodzie wymyślenia własnych okazji. To może być miesięcznica pierwszego uśmiechu, dwutygodnica wstania przed budzikiem albo coroczne święto leżenia na brzuchu. Zresztą powstało tak wiele półoficjalnych "świąt", że trudno być bardziej kreatywnym od ich pomysłodawców. Oczywiście prezenty mogą być także niespodzianką bez kompletnie żadnego powodu!

Dziecięca radość z prezentu

Wybór prezentu powinien być podyktowany upodobaniami twojej dziewczyny. Jeśli interesuje się ona grami komputerowymi, łatwo ci będzie dowiedzieć się w rozmowie, czy potrzebuje nowej myszki lub chce zagrać w nową grę. Możesz też poszukać gadżetów związanych z jej ulubionym tytułem. Nawet breloczek czy kubek z ukochaną postacią może sprawić radość prawdziwej fance. Ta sama zasada dotyczy właściwie wszystkich zainteresowań, bo liczy się fakt, że dobrze je znasz i chcesz sprawić przyjemność swojej wybrance. Jeśli uwielbia rośliny, "Władcę Pierścieni", świeczki czy eksperymenty kuchenne, postaraj się dowiedzieć, czego jej potrzeba do maksymalizacji radości płynącej z pasji i spróbuj to znaleźć.

A jeśli twoja dziewczyna jest molem książkowym?

Twoja wybranka pożera jedną książkę za drugą, a zbliżają się Walentynki? Bądź czujny, żeby nie powielać tytułów, które posiada w biblioteczce, na parapecie albo w torebce! Jeśli znasz gatunki, które chętnie czyta, idź do księgarni lub antykwariatu i poproś o radę sprzedawcę. Ciekawy prezent na Walentynki dla dziewczyny znajdziesz także w e-księgarni, więc nie wahaj się zanurzyć w wygodnych kategoriach, żeby odnaleźć prawdziwe perełki. Pomocne w wyborze mogą być opinie zamieszczane w Internecie przez innych zapalonych czytelników.

Jeśli sam dużo czytasz, to będzie ci dużo łatwiej wybrać ciekawą lekturę dla dziewczyny. Chyba że interesują cię zupełnie inne gatunki. Jeżeli czujesz się zagubiony, poszukaj godnych zaufania blogerów i vlogerów, którzy recenzują książki. Na pewno przynajmniej jeden tytuł przykuje twoją uwagę jako ten, który twoja dziewczyna z przyjemnością pochłonie.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%