Zamknij

REKLAMA
11:46, 14.08.2019
Wypoczynek jest niezbędnym czynnikiem, pozwalającym osiągać satysfakcjonujące wyniki w pracy. Regeneracja organizmu jest warunkiem efektywnej pracy. Nie możesz jej lekceważyć. Długotrwałe przemęczenie może wywrzeć szkodliwy wpływ na zdrowie. Jeżeli zapracowujesz się ignorując odpoczynek, łatwo doprowadzić do wypalenia zawodowego. Jakie objawy świadczą o tym, że najwyższy czas wziąć urlop?
11:32, 08.08.2019
Przeważnie radość to słowo, które nie idzie w parze z pracą. Jednak stworzenie pozytywnej atmosfery w miejscu zatrudnienia jest kluczem do wielu korzyści, m.in. zwiększonej efektywności wykonywanych obowiązków. Oto kilka sposobów na to, aby uczynić naszą pracę i nas samych szczęśliwymi.
11:34, 07.06.2019
Niemcy zapewniają wiele intratnych możliwości zarobkowych, także dla osób zainteresowanych pracą sezonową. Polscy studenci coraz chętniej decydują się na wakacyjną pracę właśnie w tym kraju – obecnie z łatwością można znaleźć wiele atrakcyjnych propozycji.
11:32, 07.06.2019
Niektóre zawody są wykonywane głównie przez kobiety, czego przykładem jest zawód wizażystki. W tej roli znakomicie sprawdzają się osoby, które mogą pochwalić się doskonałym zmysłem estetycznym.
11:30, 07.06.2019
Miłość do tańca wcale nie musi być platoniczna i ograniczać się tylko do czasu wolnego. Osoby, które naprawdę uwielbiają ten rodzaj sztuki, powinny spróbować swoich sił jako choreograf. Nie jest to oczywiście tak proste, jak może się wydawać. Co zatem trzeba zrobić, aby móc zyskać ciekawy zawód i jednocześnie realizować swoją pasję do tańca?
1
11:28, 07.06.2019
W wielu firmach pracownicy razem pracują, spędzają każdą przerwę i jedzą. Niezależnie, czy przynosi się własne jedzenie z domu, czy zamawia, trzeba pamiętać, żeby stosować się do etykiety. Z drugiej strony zdarza się, że jemy w samotności, ale wtedy też obowiązują pewne reguły.
13:10, 04.06.2019
Wbrew pozorom do pracy ze zwierzętami nie wystarcza bezgraniczna miłość, jaką darzy się wszystkie małe istoty. Osoby chcące zajmować się nimi m.in. w ramach zawodu weterynarza, powinny charakteryzować się szeregiem specyficznych cech.
13:08, 04.06.2019
Osoby na stanowiskach kierowniczych powinny wykazywać szereg cech, które pozwolą im na utrzymanie posady, a także należyte realizowanie powierzonych obowiązków. Jakie zdolności przydają się na stanowisku kierownika?
11:45, 31.05.2019
Już niedługo jeden z najzabawniejszych polskich kabaretów zawita do Sopotu. Lipiec będzie gorący nie tylko przez pogodę, ale również emocje, które pojawią się przy Parku Wodnym! Wieczór z Neo-Nówką to doskonały sposób na wieczorny relaks i zapomnienie o codzienności.
13:00, 27.05.2019
Wybór odpowiedniej powierzchni biurowej to jedna z najważniejszych decyzji, jaką trzeba podjąć. W końcu musi to być miejsce, które sprawdzi się nie tylko ze względów praktycznych, ale również estetycznych. Nie możemy zapomnieć o tym, że biuro często jest prawdziwą wizytówką firmy. Właśnie z tego powodu tak ważne jest to, żebyśmy poznali najważniejsze zasady, dzięki którym znajdziemy idealne biuro.
19:29, 25.04.2019
Używany nie oznacza, że gorszy. Od kilku lat obserwujemy prawdziwy boom na rynku budowlanym. Dobra koniunktura w gospodarce uruchomiła bowiem szereg mechanizmów, ukierunkowanych na dalszy rozwój przedsiębiorstw. Lepsze wyniki finansowe firm, a także większa dostępność kredytów bankowych, sprawiają, że właściciele decydują się na inwestycje i modernizacje w obszarze prowadzonej działalności. Spiętrzenie popytu na usługi ogólnobudowlane, sprawiło, że wykonawcy nie nadążają z realizacją kolejnych zamówień. Trwają nieustające nabory pracowników do sektora budowlanego, ale jednocześnie zaczyna też brakować sprzętu i maszyn.
18:49, 24.04.2019
Domy letniskowe bazą udanego wypoczynku
14:38, 23.04.2019
Codzienne zabieganie sprawia, że mamy niewiele czasu na przygotowanie posiłku. To stanowi poważną przeszkodę dla osób, które chciałyby żyć zdrowo. W końcu korzystanie z półproduktów, czy kupowanie niektórych gotowych potraw nie jest dobrym rozwiązaniem. Niestety niewiele osób ma czas na gotowanie pełnowartościowych posiłków i z tego powodu przestaje zdrowo się odżywiać. Na szczęście z pomocą przychodzą nam cateringi dietetyczne - jak jednak wybrać ten właściwy?
13:45, 04.04.2019
Czy kiedy do szpitala zgłasza się rodząca pacjentka, personel ma prawo odmówić jej przyjęcia? Sprawdziliśmy, w jakich okolicznościach można odesłać ciężarną do innej placówki i jak się to odbywa w praktyce. Zobacz, czy Twoja wiedza na temat praw przysługujących kobietom w ciąży jest aktualna i przygotuj się na wszelkie ewentualności. Podpowiadamy również co robić, jeśli podejrzewamy, że w szpitalu popełniono błąd medyczny. Bądź świadoma i nie stresuj się niepotrzebnie, gdy nadejdzie czas rozwiązania.
18:04, 28.03.2019
Czasami chcemy zaskoczyć ukochaną osobę niespodziewanym prezentem. Jest to bardzo miłe i wyzwala wiele pozytywnych emocji. Poza tym, drobne gesty świadczą o tym, że druga osoba jest dla nas ważna i pomagają pielęgnować uczucie.
REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone