Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
16:45, 23.06.2021
Po wyczerpujących miesiącach pracy i dbałości o inne obowiązki takie jak dom czy też dzieci każdemu należy się odpoczynek. Jednak powiedzmy sobie szczerze, wakacje z dziećmi często wcale nie należą do odpoczynku. Na szczęście dzieci można zostawić u dziadków lub dalszej rodziny a samemu wybrać się na zasłużony odpoczynek. Aby te wakacje były w stu procentach udane, oprócz braku własnych dzieci warto jeszcze zadbać o to, aby w pobliżu nie było też żadnych cudzych pociech. Taki wypoczynek umożliwiają hotele tylko dla dorosłych.
16:22, 22.06.2021
Każda z branż, rządzi się innymi, indywidualnymi prawami. To oczywiste! Istnieje jednak pewien element wspólny, niezależnie od tego, jakiego sektora przemysłu, handlu czy usług dotyczy działalność gospodarcza. Mowa tu oczywiście o reklamie
10:00, 21.06.2021
Szerokie paznokcie u rąk często sprawiają stylizacyjne problemy, ponieważ wiele sposobów malowania płytki paznokcia sprawia, że ten kształt paznokci wygląda nieatrakcyjnie. Większość Pań marzy o smukłej i długiej płytce paznokcia dzięki której dłoń wygląda atrakcyjniej. Wbrew pozorom to właśnie szeroka płytka paznokcia sprawia o wiele więcej problemów niż ta wąska.
12:46, 18.06.2021
Co dalej z ubezpieczeniem OC po sprzedaży pojazdu? Sprzedałeś samochód? Nagle po pewnym czasie przychodzi wezwanie do zapłaty za ubezpieczenie OC auta? Auta, którego właścicielem jest już inna osoba. Co zrobiłeś nie tak? Co dzieje się z obowiązkowym ubezpieczeniem OC po sprzedaży samochodu? O czym musisz pamiętać, zarówno względem nowego nabywcy Twoich czterech kółek, jak i zakładu ubezpieczeń, który sprawował dotychczas ochronę? Sprawdź, co zrobić by uniknąć przykrych konsekwencji! 
16:59, 17.06.2021
Właściciele samochodów raz do roku muszą nabyć ubezpieczenie OC. Do tej polisy mogą w pakiecie dobrać AC, assistance i NNW. Część ubezpieczycieli oferuje także dodatkowe ubezpieczenie szyb i opon. Jaką ochronę zapewniają poszczególne ubezpieczenia? Na jakich zasadach działają? Prześledzimy to na przykładzie przykładowego kierowcy!
REKLAMA
11:24, 14.06.2021
Notariusz to urzędnik państwowy, w którego kancelarii każdy z nas prawdopodobnie pojawi się przynajmniej raz w życiu. Czy wiesz, w jakich sprawach możesz zwrócić się do notariusza? Poniższy tekst na pewno dostarczy Ci podstawowych informacji na ten temat.
11:22, 14.06.2021
Słońce to niezwykle potężne źródło energii, która dociera do Ziemi nieprzerwanie przez całą dobę. Bez niej nie byłoby życia na naszej planecie. Ale czy wiesz, że można ją również skutecznie pozyskać i przetworzyć z myślą o dostarczeniu do domu energii elektrycznej oraz ciepła? Dowiedz się, jak to zrobić i przekonaj się, że warto!
09:21, 11.06.2021
Wraz ze wzrostem popularności zakupów internetowych oraz wszelkiego rodzaju stron wzrosło ryzyko włamania na konto bankowe. Brak ostrożności podczas korzystania z portali i nierozsądne podawanie danych osobowych może doprowadzić do trudnych sytuacji. Strach i złość, towarzyszący włamaniu na konto może zaćmić umysł. Z tego powodu warto wiedzieć, jak zachować się w takiej sytuacji, aby uniknąć niepotrzebnego stresu i kumulowania strat finansowych.
15:01, 08.06.2021
Ubezpieczenie może przyjmować różne formy, przy czym niemal każdy z nas posiada co najmniej jeden jego rodzaj. Często również stajemy przed koniecznością lub możliwością rozszerzenia tego stanu. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy chcemy zawszeć umowę chroniącą konkretną rzecz? Jakich błędów się wystrzegać, aby porozumienie z towarzystwem ubezpieczeniowym było korzystne dla obu stron?
09:55, 07.06.2021
Chrapanie i częste wybudzenia ze snu są najczęstszymi objawami obturacyjnego bezdechu sennego. Osoba chora może niemieć świadomości swojego schorzenia, a coraz bardziej nasilające się dolegliwości znacząco zmniejszają komfort życia. To właśnie od snu zależy kondycja naszego organizmu. Niestety wiele osób ma problemy z jego jakością i długością. Na zespół bezdechu sennego cierpi nawet ok. 2,5 milionów mieszkańców naszego kraju. W większości schorzenie to dotyka mężczyzn, aczkolwiek zdarza się również u pań, w szczególności w okresie menopauzy.
REKLAMA
11:10, 04.06.2021
Wirtualna wyprawa do podziemnej kopalni oraz hut miedzi, multimedia, gry, ciekawostki i inne atrakcje - KGHM Polska Miedź S.A świętuje 60-lecie, zapraszając na mobilną wystawę o przeszłości i przyszłości wydobycia i przeróbki miedzi. W czerwcu w Polskę wyruszy specjalnie przygotowany tir z multimedialną ekspozycją, którego trasę będzie można śledzić na kanałach społecznościowych KGHM oraz w lokalnych i ogólnopolskich mediach.
10:53, 04.06.2021
11 czerwca rusza kolejna edycja konkursu #FakeHunter Challenge. Tym razem uczestnicy będą wyłapywać w sieci i zgłaszać fake newsy dotyczące telekomunikacji oraz energetyki. W rywalizacji może wziąć udział każdy, kto się zarejestruje. Konkurs potrwa do 13 czerwca.
10:39, 04.06.2021
Minął rok od uruchomienia Asystenta głosowego w aplikacji mobilnej PKO Banku Polskiego. Przy jego pomocy, używając mówionych poleceń, można m.in. zrobić przelew zwykły do zdefiniowanego odbiorcy lub na numer konta oraz przelew na telefon, a także sprawdzić stan środków na rachunku. Funkcji i możliwości Asystenta będzie stopniowo przybywać.
10:10, 04.06.2021
Dzień Dziecka to szczególne święto najmłodszych, które zawsze powinno być pełne radości. Z tej okazji „Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb” zrealizowała akcję dla chorych i potrzebujących dzieci. Do blisko 40 placówek pomocowych w całym kraju trafiły książki ,,Lewiatanki - Przyjaciele z sąsiedztwa’’, puzzle oraz kolorowanki.
11:06, 01.06.2021
Do 30 czerwca Polska Agencja Prasowa czeka na prace uczniów pokazujące, dlaczego Unia Europejska jest ważna dla Polski. Na zwycięzców konkursu „Moja ulica leży w Europie” czekają nagrody pieniężne.
REKLAMA
REKLAMA