Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
09:30, 04.10.2019
Black Friday stosunkowo niedawno pojawił się na polskim rynku, jednak błyskawicznie podbił serca konsumentów. Wszyscy bez wyjątku uwielbiamy promocje oraz zakupowy szał, podczas którego nabyć możemy wiele produktów w niesamowicie atrakcyjnych cenach. Choć to o amerykańskim wydaniu tego wyjątkowego dnia mówi się jako o pionierze w kwestii naprawdę niskich cen, na polskim rynku również można naprawdę zaszaleć.
15:33, 16.09.2019
Niepełnosprawność to coś, z czym możemy się urodzić, ale i nabyć ją w wyniku nieszczęśliwych wydarzeń. Stan ten nie musi jednak być niezmiennym. W wielu przypadkach skuteczna rehabilitacja może umniejszyć znacznie dawnych ograniczeń. Gdzie znaleźć specjalistę, który pomoże nam z nich wyjść?
19:21, 02.09.2019
Z roku na rok rośnie liczba osób korzystających z prawa do alimentów. Aby uzyskać tego typu świadczenie, niezbędne jest złożenie odpowiedniego wniosku do sądu.
11:46, 14.08.2019
Wypoczynek jest niezbędnym czynnikiem, pozwalającym osiągać satysfakcjonujące wyniki w pracy. Regeneracja organizmu jest warunkiem efektywnej pracy. Nie możesz jej lekceważyć. Długotrwałe przemęczenie może wywrzeć szkodliwy wpływ na zdrowie. Jeżeli zapracowujesz się ignorując odpoczynek, łatwo doprowadzić do wypalenia zawodowego. Jakie objawy świadczą o tym, że najwyższy czas wziąć urlop?
11:32, 08.08.2019
Przeważnie radość to słowo, które nie idzie w parze z pracą. Jednak stworzenie pozytywnej atmosfery w miejscu zatrudnienia jest kluczem do wielu korzyści, m.in. zwiększonej efektywności wykonywanych obowiązków. Oto kilka sposobów na to, aby uczynić naszą pracę i nas samych szczęśliwymi.
11:34, 07.06.2019
Niemcy zapewniają wiele intratnych możliwości zarobkowych, także dla osób zainteresowanych pracą sezonową. Polscy studenci coraz chętniej decydują się na wakacyjną pracę właśnie w tym kraju – obecnie z łatwością można znaleźć wiele atrakcyjnych propozycji.
11:32, 07.06.2019
Niektóre zawody są wykonywane głównie przez kobiety, czego przykładem jest zawód wizażystki. W tej roli znakomicie sprawdzają się osoby, które mogą pochwalić się doskonałym zmysłem estetycznym.
11:30, 07.06.2019
Miłość do tańca wcale nie musi być platoniczna i ograniczać się tylko do czasu wolnego. Osoby, które naprawdę uwielbiają ten rodzaj sztuki, powinny spróbować swoich sił jako choreograf. Nie jest to oczywiście tak proste, jak może się wydawać. Co zatem trzeba zrobić, aby móc zyskać ciekawy zawód i jednocześnie realizować swoją pasję do tańca?
1
11:28, 07.06.2019
W wielu firmach pracownicy razem pracują, spędzają każdą przerwę i jedzą. Niezależnie, czy przynosi się własne jedzenie z domu, czy zamawia, trzeba pamiętać, żeby stosować się do etykiety. Z drugiej strony zdarza się, że jemy w samotności, ale wtedy też obowiązują pewne reguły.
13:10, 04.06.2019
Wbrew pozorom do pracy ze zwierzętami nie wystarcza bezgraniczna miłość, jaką darzy się wszystkie małe istoty. Osoby chcące zajmować się nimi m.in. w ramach zawodu weterynarza, powinny charakteryzować się szeregiem specyficznych cech.
13:08, 04.06.2019
Osoby na stanowiskach kierowniczych powinny wykazywać szereg cech, które pozwolą im na utrzymanie posady, a także należyte realizowanie powierzonych obowiązków. Jakie zdolności przydają się na stanowisku kierownika?
11:45, 31.05.2019
Już niedługo jeden z najzabawniejszych polskich kabaretów zawita do Sopotu. Lipiec będzie gorący nie tylko przez pogodę, ale również emocje, które pojawią się przy Parku Wodnym! Wieczór z Neo-Nówką to doskonały sposób na wieczorny relaks i zapomnienie o codzienności.
13:00, 27.05.2019
Wybór odpowiedniej powierzchni biurowej to jedna z najważniejszych decyzji, jaką trzeba podjąć. W końcu musi to być miejsce, które sprawdzi się nie tylko ze względów praktycznych, ale również estetycznych. Nie możemy zapomnieć o tym, że biuro często jest prawdziwą wizytówką firmy. Właśnie z tego powodu tak ważne jest to, żebyśmy poznali najważniejsze zasady, dzięki którym znajdziemy idealne biuro.
19:29, 25.04.2019
Używany nie oznacza, że gorszy. Od kilku lat obserwujemy prawdziwy boom na rynku budowlanym. Dobra koniunktura w gospodarce uruchomiła bowiem szereg mechanizmów, ukierunkowanych na dalszy rozwój przedsiębiorstw. Lepsze wyniki finansowe firm, a także większa dostępność kredytów bankowych, sprawiają, że właściciele decydują się na inwestycje i modernizacje w obszarze prowadzonej działalności. Spiętrzenie popytu na usługi ogólnobudowlane, sprawiło, że wykonawcy nie nadążają z realizacją kolejnych zamówień. Trwają nieustające nabory pracowników do sektora budowlanego, ale jednocześnie zaczyna też brakować sprzętu i maszyn.
18:49, 24.04.2019
Domy letniskowe bazą udanego wypoczynku
REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone