Zamknij
REKLAMA
09:59, 20.09.2021
Kuchnia to dla wielu osób serce domu. Dla innych to salon stanowi centrum życia rodzinnego. Nic zatem dziwnego w tym, że tak chętnie łączymy te właśnie pomieszczenia tworząc przytulną, funkcjonalną i bardzo komfortową w użytkowaniu całość. Aby jednak efekt połączenia salonu z kuchnią spełnił nasze oczekiwania, warto zastosować się do kilku wskazówek. Dzięki temu zyskamy więcej przestrzeni, światła i harmonijnej, stylowej spójności.
09:49, 20.09.2021
Szerokie zastosowanie śrutownicy wsadowo-nieckowej w połączeniu z kompaktową budową sprawia, że to urządzenie jest tak chętnie wykorzystywane przez licznych specjalistów. Ogromne znaczenie ma także możliwość pracy z wieloma materiałami. Ta uniwersalność w połączeniu z mocą to dobre rozwiązanie – sprawdź, kiedy dokładnie możesz skorzystać z tej śrutownicy!
21:56, 19.09.2021
Dlaczego warto wybrać Internet symetryczny? Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto w pierwszej kolejności omówić, czym właściwie łącze symetryczne jest. Jeśli jesteś zainteresowany Internetem symetrycznym, zapraszamy do lektury
10:58, 17.09.2021
Nie ma sensu przepłacać, kiedy na rynku dostępnych jest tak wiele ofert, gdzie możesz zakupić tanie ubezpieczenie samochodu. Zastanawiasz się, jak dotrzeć do najkorzystniejszych ofert? To proste! Już teraz poznaj 4 kroki, które pozwolą Ci sporo zaoszczędzić.
14:16, 16.09.2021
Sopot, Gdańsk, Gdynia – to nie tylko wakacyjne destynacje, ale i bogaty ośrodek sportu na najwyższym poziomie, przede wszystkim drużynowym. W Trójmieście dzieje się dużo i jest co oglądać na żywo.
11:34, 09.09.2021
Dekodowanie numeru VIN przed zakupem używanego samochodu powinno być czymś równie oczywistym, co konieczność odbycia jazdy testowej. Są jednak takie auta, w przypadku których jest to jeszcze bardziej istotne. Jakie i dlaczego? Przyjrzyjmy się paru grupom.
09:38, 09.09.2021
Każda firma budowlana, mocno skupiająca się na rozwoju i zachowaniu konkurencyjności na rynku, musi nieustannie w siebie inwestować. W przypadku tej branży podstawą jest zakup specjalistycznych maszyn, które ceny niestety, nawet przy wyborze sprzętu używanego, są bardzo wysokie. Generuje to ogromne problemy przede wszystkim dla mniejszych przedsiębiorstw lub takich, które dopiero rozpoczynają działalność na rynku. Przeszkodę w postaci braku odpowiedniej ilości środków finansowych można jednak bardzo łatwo pokonać. Wystarczy skorzystać z leasingu, który często okazuje się świetną alternatywą dla kredytu. Dlaczego warto? Poznaj korzyści płynące z wyboru tego finansowania!
14:21, 08.09.2021
W I kwartale 2021 r. Polacy wypalili 6,3 proc. papierosów pochodzących z przemytu – 3,9 mld sztuk, co w porównaniu z 9,4 proc. w 2021 r. oznacza spadek o ponad 3 punkty procentowe, a to przekłada się na znaczny wzrost wpływów z tytułu akcyzy do budżetu państwa – wynika z raportu Instytutu Doradztwa i Badań Rynku Almares.
14:16, 08.09.2021
Do 30 września samorządowcy i organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o otrzymanie grantu w wysokości 20 tys. zł w ramach ostatniej tury tegorocznej edycji programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Grant może być przeznaczony na realizację projektów, które przyczynią się do poprawy życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Laureaci zostaną wyłonieni w październiku.
14:07, 08.09.2021
Centrum Prasowe PAP to atrakcyjny i prestiżowy obiekt konferencyjny w samym centrum Warszawy. Od września konferencje prasowe i debaty organizujemy w nowocześnie zaprojektowanych wnętrzach, wyposażonych w multimedialny sprzęt. Zapewniamy kompleksową obsługę medialną oraz szerokie dotarcie do mediów.
14:01, 08.09.2021
Na całym świecie praca hybrydowa stała się w czasie pandemii koronawirusa standardowym modelem pracy. Jak wynika z globalnego raportu The Adecco Group, model hybrydowy zwiększa produktywność, ale i wywiera presję na pracodawcę i pracownika. To z kolei wymusza na firmach głęboką refleksję nad tym, w jaki sposób mierzyć efektywność pracy i zarządzać pracownikami.
13:22, 08.09.2021
Każda profesjonalna restauracja czy lokal gastronomiczny powinien mieć odpowiednio wyposażoną kuchnię - a w niej koniecznie powinna się znaleźć kotleciarka, czyli maszyna do nacinania kotletów i rozbijania mięsa - inaczej mówiąc: niezbędne wyposażenie gastronomiczne. W branży gastronomicznej najważniejsze jest kilka kwestii takich jak między innymi smak potraw i szybkość ich serwowania. Są to dwa decydujące czynniki o zadowoleniu gości. To jeden z powodów, dla których w każdej kuchni powinna się znaleźć choć jedna kotleciarka.
10:10, 07.09.2021
Jak wygląda sytuacja na rynku pracy w Sopocie? Co sprawia, że daną pracę uznajemy za dobrą? Dla wielu mieszkańców Sopotu i okolic, poszukujących pracy jest to bardzo ciekawy temat. W naszym artykule postaramy się sprawdzić, jak wygląda sytuacja na rynku pracy w Sopocie, a także spróbujemy określić, czym charakteryzuje się dobra praca.
09:05, 05.09.2021
Logo to najbardziej wyeksponowany element w komunikacji marki z potencjalnymi klientami. Jego wygląd potrafi dostarczyć firmie wiele korzyści. Projektowanie logo uwzględnia branżę, w której działa marka, a także najlepsze zabiegi marketingowe. Poznaj korzyści, jakie może dostarczyć Twojej firmie ten profesjonalnie stworzony znak.
09:02, 05.09.2021
Reklama w internecie to najchętniej wybierane działania promocyjne. W ten sposób można zbudować wizerunek marki, zwiększyć ruch na stronie, a także wpłynąć na wzrost sprzedaży. Które formy reklamy w sieci są najbardziej skuteczne? Poznaj kilka z nich.