Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
08:15, 26.05.2020
Wymiana mebli na nowe, może całkowicie zmienić charakter wnętrza. W sklepach meblowych znaleźć można szafy i meble tapicerowane w najmodniejszych formach i kolorach. Jednak nic nie daje takiej satysfakcji, jak własnoręcznie odnowiona komoda w sypialni lub odświeżone szafki kuchenne. Jak rozpocząć przygodę z restaurowaniem mebli?
08:04, 22.05.2020
Odwlekasz remont, ale ta chwila zbliża się nieubłaganie. Nie masz opracowanego planu, ani wybranej ekipy remontowej. Brzmi znajomo? Orły Branży Budowlanej podpowiadają, jak przygotować się do pracy i na co zwrócić szczególną uwagę
10:41, 21.05.2020
Poszukiwanie pracy nie musi oznaczać stresu, nerwów i ciągłych porażek. Ogromnym ułatwieniem w procesie kwalifikacyjnym, jest przygotowanie perfekcyjnego CV. Jakie informacje powinien zawierać dokument?
10:40, 20.05.2020
Wiele osób poprzez swoje zachowanie w czasie rekrutacji może już na samym początku kariery narazić się na nieprzyjemności. Warto znać tego typu reakcje, aby w przyszłości unikać sytuacji, w których nasza aplikacja zostanie odrzucona ze względu na naszą roszczeniowość bądź złą postawę.
09:45, 14.05.2020
Idąc spać, przytulamy głowę do poduszki, przykrywamy się kołdrą i marząc tylko o nocnym wypoczynku, zapadamy w sen. Nie zastanawiamy się w ogóle, w jaki sposób powstała pościel. Zwykle tylko interesuje nas, czy jest wolna od alergenów, czy można ją prać w pralce i czy ma ładny wzór i kolor. Kupując kołdrę i poduszkę, sprawdzamy rodzaj ich wypełnienia i tyle, a przecież cała technologia powstania pościeli jest bardzo ciekawa. Nadmienić należy, iż pod pojęciem pościeli znajdują się nie tylko poduszki i kołdry, ale również poszwy, poszewki i prześcieradła.
14:13, 13.05.2020
Pożyczka to zobowiązanie, w którym dwie strony zawierają między sobą umowę, zobowiązując się do pewnych czynności. Pożyczkodawca pożycza pieniądze na określonych warunkach, a pożyczkobiorca musi je zwrócić w konkretnym terminie wraz z określonymi odsetkami i opłatami. Zanim podpisze się taką umowę, należy zwrócić uwagę na jej najważniejsze zapisy.
15:15, 07.05.2020
Obecnie gazy płynne zyskują coraz większą popularność. Jeszcze kilka lat temu niewiele osób decydowało się na tę metodę ogrzewania. Teraz staje się ona niezwykle popularna i można ją spotkać w wielu domach oraz przedsiębiorstwach. To sprawia, że coraz więcej osób zastanawia się nad nimi. Dlatego pojawia się mnóstwo pytań dotyczących gazów płynnych. W tym tekście postaramy się odpowiedzieć na te najczęściej zadawane?
09:56, 07.05.2020
Z każdej strony docierają do nas informacje o pożarach w domach, spowodowanych wadliwą instalacją elektryczną. Samodzielne przeróbki są o tyle niebezpieczne, że nawet, jeśli nie staną się przyczyną pożaru, to są ryzykowne dla zdrowia i życia domorosłego fachowca.
11:57, 05.05.2020
Nie tylko kompetencje personelu i nowoczesne urządzenia kosmetyczne, ale jak się okazuje także meble kosmetyczne decydują o powodzeniu salonu wśród klientek i klientów. Wyposażasz swój gabinet kosmetyczny? Planujesz zmianę aranżacji i wymianę mebli na nowe? Podpowiadamy, jakie 5 mebli kosmetycznych powinno znaleźć się w Twoim nowym lub właśnie odświeżanym salonie urody.
14:12, 23.04.2020
Galanteria męska, a szczególnie portfele, to źródło wielu problemów, z których całej masy można uniknąć, jeśli na samym początku zastanowi się dobrze nad wyborem idealnego rozwiązania. To też nie jest bułka z masłem, ale przy odrobinie chęci można znaleźć dobry portfel, który będzie praktyczny, wygodny i elegancki.
12:14, 20.04.2020
Motorówki cieszą się coraz większym zainteresowaniem Polaków. Warto jednak wiedzieć dokładnie, na co zwracać uwagę podczas poszukiwań idealnego zakupu dla siebie. Poniżej kilka szczegółów. 
14:26, 08.04.2020
Latem na poddaszu robi się gorąco, a promienie słoneczne budzą domowników już o świcie. Aby ograniczyć dostęp światła i ochronić wnętrze przed przegrzewaniem warto zastosować funkcjonalne, zewnętrzne rolety na okna dachowe. Ich zadaniem jest także zwiększenie bezpieczeństwa w domu oraz tłumienie hałasów. Dzięki nim wypoczynek na poddaszu będzie dużo bardziej komfortowy. Na rynku dostępne są modele różnego typu, w tym także manualnie i zdalnie sterowane zewnętrzne rolety na okna dachowe. Jakie wybrać? Podpowiadamy!
08:17, 25.02.2020
Zielone dachy cieszą się rosnącym zainteresowaniem Polaków. Takie pokrycia coraz częściej zdobią dachy nie tylko biurowców i nowoczesnych apartamentowców, ale również domów kostek, wybudowanych 20 czy 30 lat temu. Czym są zielone dachy i czemu zawdzięczają swoją popularność? Podpowiadamy.
00:00, 24.02.2020
Prawie połowa Polaków deklaruje, że woli naprawiać posiadane przedmioty oraz urządzenia, zamiast od razu kupować nowe - podaje Fixly.pl i zachęca do tego w kampanii ?Nie kupuj - naprawiaj?.
10:46, 14.02.2020
Okazuje się, że z roku na rok coraz więcej osób planuje swoje kolejne letnie wakacje już jesienią bądź w pierwszych miesiącach zimy.