Zamknij

REKLAMA
13:45, 04.04.2019
Czy kiedy do szpitala zgłasza się rodząca pacjentka, personel ma prawo odmówić jej przyjęcia? Sprawdziliśmy, w jakich okolicznościach można odesłać ciężarną do innej placówki i jak się to odbywa w praktyce. Zobacz, czy Twoja wiedza na temat praw przysługujących kobietom w ciąży jest aktualna i przygotuj się na wszelkie ewentualności. Podpowiadamy również co robić, jeśli podejrzewamy, że w szpitalu popełniono błąd medyczny. Bądź świadoma i nie stresuj się niepotrzebnie, gdy nadejdzie czas rozwiązania.
18:04, 28.03.2019
Czasami chcemy zaskoczyć ukochaną osobę niespodziewanym prezentem. Jest to bardzo miłe i wyzwala wiele pozytywnych emocji. Poza tym, drobne gesty świadczą o tym, że druga osoba jest dla nas ważna i pomagają pielęgnować uczucie.
1
10:39, 18.03.2019
Jaka nawierzchnia w ogrodzie sprawdzi się najlepiej? Co wybrać na taras, ścieżkę, podjazd? Jak skomponować nawierzchnie?
11:23, 05.03.2019
Link Building i Marketing Szeptany to dwa najpopularniejsze sposoby na promowanie marki. Choć są one do siebie podobne na pierwszy rzut oka — oba spełniają inne funkcje i w inny sposób przyczyniają się do sukcesu produktu lub usługi. Zdecydowana większość marek korzysta przynajmniej z jednego sposobu marketingu, a wiele z nich wykorzystuje zarówno Link Building, jak i Marketing Szeptany. Sposoby te nie są trudne we wdrożeniu, niosą wiele przydatnych korzyści i są bardzo skuteczne. Poniżej przedstawiamy — czym jest marketing szeptany oraz link building, jakie są korzyści ich stosowania oraz który wariant warto wybrać. Prezentujemy również kilka przydatnych porad, które pomogą dostosować kampanię reklamową oraz wzbogacić ją tymi sposobami promocji marki.
09:09, 05.03.2019
Stan blacharski pojazdu jest bardzo ważny, zabezpieczenie przed korozją to ważny element w trosce o dobro naszego samochodu. Pojawia się natomiast sporo pytań, które należy sobie zadać, a przede wszystkim, na które znaleźć odpowiedź. W jaki sposób zabezpieczyć blachy w samochodzie? Jak nie doprowadzić do korozji? Jakie działanie da najlepszy efekt? Jak producenci aut zabezpieczają elementy blacharskie?
14:26, 04.03.2019
Wielu rodziców chce się rozwijać zawodowo, jednocześnie łącząc te obowiązki z życiem osobistym i wychowaniem dzieci. Zadanie to nie należy do łatwych, ponieważ wymaga sporej organizacji codziennych obowiązków. Jednak naprzeciw potrzebom przyszłych rodziców i rodziców wychodzi Kodeks Pracy.
14:23, 04.03.2019
Wielkimi krokami zbliżają się Święta. Jest to miły okres, choć wiąże się z większymi wydatkami. Zdają sobie z tego sprawę pracodawcy i dlatego właśnie w tym okresie często oferują specjalne premie dla swoich pracowników.
14:13, 04.03.2019
Branża budowlana od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kandydatów na studia: przyciąga do niej nie tylko pewność zdobycia pracy w wyuczonym zawodzie, ale także wysokie zarobki, duże perspektywy rozwoju, coraz wyższy prestiż społeczny i potencjalna mobilność.
14:08, 04.03.2019
Telefony komórkowe zmieniły codzienne funkcjonowanie człowieka: choć początkowo służyły jedynie w celach komunikacyjnych, z czasem stały się nie tylko mobilnym odpowiednikiem telefonu, ale także komputera. Smartfon zaczął towarzyszyć nam zarówno podczas komunikacji, jak też pracy czy rozrywce.
14:41, 21.02.2019
Począwszy od 2015 roku, wyszukiwarka Google instruuje właścicieli stron i webmasterów w związku z koniecznością wprowadzenia zmian w stronie WWW, które powołają do życia osobną wersję kodu wyświetlaną na urządzeniach mobilnych.
12:23, 15.02.2019
Panna młoda od stuleci kojarzy się z piękną, długą suknią oraz welonem, wpiętym we włosy. Te dwa elementy są niezmienne od lat i chociaż zgodnie z obowiązującymi trendami, wciąż się zmieniają, są to wyłącznie zmiany na lepsze. Dziś postaramy się rozwiać niektóre wątpliwości, które zupełnie niepotrzebnie targają przyszłymi pannami młodymi. Zapraszamy do lektury.
11:08, 08.02.2019
Istniejąca w naszym kraju od kilku lat możliwość ogłoszenia upadłości konsumenckiej natychmiast wydała się wielu osobom pogrążonym w, jak wszystko na to wskazuje, niemożliwych do spłacenia długach, rozwiązaniem doskonałym, pozwalającym przede wszystkim odzyskać upragniony spokój i nie zmagać się już upominającymi się o swoje roszczenia wierzycielami. Nierzadko okazuje się jednak, że droga ku niemu nie jest wcale tak prosta, jak mogło się wydawać.
11:02, 08.02.2019
Przygotowania do ważnego dnia, jakim jest zwieńczenie zwykłego związku i dumne wkroczenie w okres narzeczeństwa, to szczególny czas w życiu mężczyzny. Nikt jednak nie twierdzi, że obędzie się bez nerwów! Nawet najpewniejszy siebie pan, prędzej czy później natrafi na komplikacje. Mogą pojawić się one na etapie wyboru pierścionka. Gdy tak się stanie, warto wiedzieć, jak postąpić.
13:17, 25.01.2019
O tym, że C.V. to istotny dokument, który może przeważyć szalę na naszą korzyść bądź niekorzyść, nie trzeba od dawna nikogo przekonywać. Obecnie istnieje sporo firm, które odpłatnie poprawiają nawet najsłabsze życiorysy, warto jednak pamiętać, że samodzielnie możemy również opracować wartościowy dokument: wystarczy, że będziemy trzymali się kilku zasad.
13:09, 25.01.2019
List motywacyjny wielu osobom może kojarzyć się z minionym wiekiem, kiedy każda firma czy zakład pracy wymagał załączenia takiego pisma do dokumentów aplikacyjnych. Od kilku lat taki list staje się coraz rzadszym gościem wśród ogłoszeń, które przedstawiają oferty pracy: nawet w tak dużych serwisach jak pracuj.pl niewiele firm prosi o jego przesłanie.
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone