Zamknij
REKLAMA
09:32, 09.04.2021
Dziś mija rok od powstania serwisu #FakeHunter, którego zespół podjął się trudnej walki z falą dezinformacji zalewającą przede wszystkim media społecznościowe. W ciągu tego czasu serwisowi udało się zweryfikować ponad 1150 informacji, w tym zdemaskować ok. 900 fake newsów, głównie dotyczących koronawirusa i szczepień. Projekt został uruchomiony przez PAP wspólnie z GovTech Polska.
23:10, 07.04.2021
Biżuteria z diamentami podkreśli wyjątkowość ważnych chwil, dlatego warto zakładać ją na każdą okazję, która ma dla nas szczególne znaczenie. Bo zarówno te mniej, jak i bardziej oficjalne wydarzenia zasługują na szczególną oprawę.
17:02, 07.04.2021
Jeszcze kilka lat temu jazda bez dowodu rejestracyjnego była problemem i podlegała karze mandatu. Jak jest teraz? Sprawdź, co mówi o tym poniższy artykuł!
10:37, 07.04.2021
Alior Bank obniża o połowę prowizję przygotowawczą od kredytów dla mikrofirm i małych przedsiębiorstw. Oferta dotyczy nowego finasowania udzielanego w formie kredytu w rachunku bieżącym, Biznes Kredytu obrotowego i na cele zakupowe, kredytów nieodnawialnych na finansowanie bieżącej działalności, w tym kredytu Łatwy Kapitał. Promocja obejmuje kredyty udzielane od 8 marca do 31 maja br. i jest skierowana do nowych oraz obecnych klientów Alior Banku, którzy potrzebują finansowania na bieżącą działalność gospodarczą oraz finansowania celów zakupowych.
10:29, 07.04.2021
Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2021 roku rozpoczęła się IX kadencja Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A. Zarząd został powołany na trzyletnią kadencję.
20:42, 06.04.2021
Na szczęście dla naszej planety świadomość ludzka wzrasta. Stajemy się, bądź chcemy się stać bardziej ekologiczni. Zaczynajmy od małych kroków, z czasem może się to nam spodobać, być może namówimy znajomych i przyjaciół. Gromadka ludzi przychylnych ekologii będzie dzięki temu coraz większa.
14:18, 02.04.2021
20 kwietnia br. mija termin składania prac do konkursu o doroczne Nagrody SDP.
14:08, 02.04.2021
„Samorząd oddychający pełnymi płucami” - to nowy konkurs, w którym jednostki samorządu terytorialnego mogą prezentować projekty zapobiegające rozwojowi chorób płuc wśród swoich mieszkańców. Odbywa się on w ramach kampanii „Płuca Polski”. Autorzy trzech najciekawszych inicjatyw mogą liczyć na promocję w mediach oraz udział w ciekawym szkoleniu.
21:42, 31.03.2021
Wybierając księgowość dla firmy, warto upewnić się, że biuro oferuje dokładnie tego, czego oczekujesz. Uwagę zwracają także nowoczesne rozwiązania, z których obecnie korzystają niektóre biura księgowe.
21:40, 31.03.2021
Sprzedaż samochodu zwykle nie jest łatwą czynnością, szczególnie, jeśli samochód nie należy już do najnowszych i posiada wyraźne ślady użytkowania. Wydłużający się czas oczekiwania na kupca i wizja negocjacji cenowych wielu osobom spędzają sen z powiek. Alternatywą jest skup aut w Sopocie, w którym korzystanie można sprzedać niemal każde auto.
09:41, 31.03.2021
Podkaszarki doskonale sprawdzają się w koszeniu kępek trawy przy krawężnikach, pozwalają precyzyjnie wykończyć brzegi trawnika, czy też wykosić miejsca trudno dostępne. Jeśli chcesz, aby Twoja murawa prezentowała się naprawdę dobrze, zakup odpowiedniej podkaszarki (obok kosiarki oczywiście) to konieczność. Jaki jednak sprzęt warto tutaj kupić? Dowiedz się, jaka podkaszarka sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego trawnika.
00:00, 31.03.2021
Koszt obowiązkowego ubezpieczenia samochodu jest bardzo zróżnicowany – wiele zależy od ryzyka ubezpieczeniowego, z jakim wiąże się konkretny kierowca. Między innymi dlatego trudno jest znaleźć polisę OC w dokładnie takiej samej cenie, po jakiej kupił ją np. sąsiad. Sprawdź, ile trzeba zapłacić za ubezpieczenie i dowiedz się, z czego wynikają takie różnice.
17:42, 29.03.2021
Wiosna to długo wyczekiwana pora roku przez większość z nas. Jej przyjście najlepiej uczcić za pomocą kolorowych stylizacji, które wpiszą się w radosny klimat za oknem. Kompletowanie garderoby warto rozpocząć od zakupu butów na nowy sezon - stanowią przecież podstawę większości outfitów. Doskonałą propozycją na wiosnę są mokasyny damskie, czyli lekkie i wygodne obuwie uwielbiane przez kobiety na całym świecie. W tym sezonie nosimy je w szalonych kolorach i wzorach! Sprawdź poniżej, jakie modele po prostu trzeba mieć w swojej kolekcji!
10:35, 29.03.2021
Rozmówki na tematy różne to podstawa, jeśli chcesz perfekcyjnie komunikować się w języku obcym. To samo tyczy się języka angielskiego. Konwersacje są bardzo ważne, ważniejsze od teorii i wkuwania czasów gramatycznych. Wciąż jednak w szkole i na kursach pomija się budowanie umiejętności poprawnego wysławiania się i komunikowania z innymi osobami. Wielu uczniów może świetnie znać język. Lecz gdy mają porozmawiać z kimś po angielsku, nagle blokują się i zapominają wszystkiego, czego się nauczyli. Pokażemy Ci 3 kroki, w jaki sposób możesz „wstrzelić się” w konwersacje już dziś!
09:40, 29.03.2021
Perfumy Calvin Klein – szokujące i hipnotyzujące zapachy dla niej i dla niego