Zamknij
REKLAMA
14:55, 18.01.2022
Krajowe firmy z każdym rokiem w większym stopniu polegają na pracownikach z zagranicy – w 2020 roku liczba pozwoleń na pracę w Polsce przekroczyła 400 tysięcy. Rosnąca liczba przyjezdnych nie zaspokaja jednak bieżących potrzeb przedsiębiorców. Poszukiwanie rąk do pracy wśród cudzoziemców zapowiadają liczne polskie fabryki i firmy handlowe, w tym co trzecia firma z sektora przemysłowego i handlu. Na znaczeniu zyskuje więc atrakcyjność ofert oraz zapewnienie stabilności i poczucia bezpieczeństwa.
12:56, 18.01.2022
Ze statyk Państwowej Straży pożarnej wynika, że w 2020 r. doszło do ponad 128 tys. pożarów. Wielu z tych zdarzeń można by uniknąć, stosując materiały ogniotrwałe. Za ich pomocą zabezpiecza się kanały wentylacje, przejścia instalacyjne, konstrukcje stalowe lub betonowe oraz kanały i przepusty kablowe. Czym kierować się przy wyborze odpowiednich rozwiązań?  
08:42, 18.01.2022
Jedna z pierwszych tego typu aplikacji mobilnych na rynku, która sprawdza się w firmie każdej wielkości, bez względu na branżę w czasach rosnącego zapotrzebowania na płatności zbliżeniowe.
09:45, 13.01.2022
Wakacje powinny być piękne, korzystne cenowo i niezapomniane. Czy w dobie ciągłego pośpiechu, stresu i miejskiego zgiełku jest szansa na wypoczynek w otoczeniu kojącej zmysły przyrody? Szukasz przestrzeni idealnej dla odpoczynku w komfortowych warunkach?
09:27, 13.01.2022
Przez trzy kolejne lata PKO Bank Polski będzie prowadził rachunki bankowe Wrocławia, a przez cztery Poznania. To już kolejni kontrahenci banku z obszaru samorządu terytorialnego. W ostatnim czasie bank podpisał umowę na kontynuację kompleksowej obsługi budżetu Województwa Mazowieckiego. Obecnie PKO BP zapewnia obsługę budżetów siedmiu województw i dziewięciu miast wojewódzkich - w sumie ok. 280 jednostek.
12:36, 12.01.2022
Na to pytanie znajdziecie odpowiedź już 13 stycznia podczas Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego.
10:37, 12.01.2022
Jaki jest mebel, który pozwoli całej rodzinie wygodnie spędzać długie, leniwe popołudnia? Oczywiście narożnik. To absolutny must have każdego salonu - wokół niego przecież toczy się życie. To właśnie na narożniku odpoczywamy, czytamy, oglądamy filmy i seriale. Co więcej, tego typu wyposażenie spełnia ważną funkcję dekoracyjną i sprawia, że przyjmowanie gości jest łatwiejsze. Nic dziwnego, że chcemy, aby mebel był idealny. Jak go znaleźć? Podpowiadamy!
09:59, 12.01.2022
Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 wymusiła wiele zmian w życiu publicznym, społecznym i zawodowym. Wiele firm na stałe zrezygnowało z pracy stacjonarnej lub przeszło na model hybrydowy. Spowodowało to konieczność przeorganizowania przestrzeni biurowej w taki sposób, aby komunikacja między pracownikami oraz system rozliczania wykonanych zadań odbywały się w całości lub częściowo online.
17:00, 10.01.2022
Kto z nas nie chce zatrzymać oznak upływającego czasu? Z wiekiem nasza skóra traci na jędrności i sprężystości, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Włosy zaczynają wypadać, paznokcie stają się kruche i łamliwe. Ciało nie jest już takie sprawne jak wcześniej. Doskwierają nam bóle, ograniczenia ruchomości i problemy z układem kostno-stawowym.  Wiemy, jak temu zaradzić.
10:11, 10.01.2022
Istnieje wiele powodów, aby stworzyć stronę internetową. Może zbudowałeś niesamowity produkt, który jesteś gotowy do sprzedaży online. Może napisałeś swoje magnum opus, osobisty esej, który z pewnością wygra Pulitzera, gdy zostanie umieszczony w Internecie. Może po prostu chcesz podzielić się swoim hobby z całym światem. Niestety, nic z tego nie ma znaczenia, jeśli nikt nie odwiedza Twojej strony.
10:02, 10.01.2022
Sopot to kurort, którego uroki doceniają turyści i kuracjusze od setek już lat. Urokliwe uliczki pełne atrakcji dla małych i dużych, piaszczyste plaże, a także luksusowe hotele – wszystko to działa na turystów jak magnes. Nie sposób nie wspomnieć o kultowym – najdłuższym na polskim Wybrzeżu – sopockim molo! Jednakże do pełni szczęścia warto się zdecydować na hotel z dostępem do prywatnej plaży. Jeżeli właśnie takiego szukasz – zerknij do naszego artykułu.
09:25, 03.01.2022
Styl retro zadomowił się w wielu domach. Dużą popularnością cieszy się kuchnia w stylu retro, w której rządzą drewniane szafki, kredensy, ozdobna ceramika. Nieodzowne są również stylowe sprzęty AGD, które łączą funkcjonalność, nowoczesność i charakterystyczny design. Niezbędnym elementem jest lodówka retro. Jak wygląda? Na jakie parametry warto zwrócić uwagę?
15:35, 31.12.2021
nteresuje Cię kuchnia gastronomiczna, frytkownica gastronomiczna, taborek gazowy i inne elementy wyposażenia profesjonalnej kuchni? Jeśli prowadzisz restaurację, hotel lub innego rodzaju lokal gastronomiczny, powinieneś sięgnąć po najlepsze urządzenia z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ich głównymi cechami są trwałość i niezawodność, możesz mieć więc pewność, że będą Twojemu zespołowi służyły przez wiele kolejnych lat. 
09:11, 31.12.2021
Naturalne karmy premium dla papug – czy faktycznie są potrzebne? Na czym naprawdę polega ich wyższość nad karmami podstawowymi i czy karmione nimi ptaki będą zdrowsze i szczęśliwsze od tych na pokarmie podstawowym?
15:56, 29.12.2021
Praca jest jednym z najważniejszych elementów życia każdego człowieka. Od niej zależy nie tylko jakość życia oraz ilość pieniędzy, jakie można wydać na własne potrzeby, ale i samopoczucie. Złe warunki w miejscu pracy mogą wpływać na stan psychiczny, nastrój, wpływać na sytuację w domu czy nawet relacje z bliskimi. Czasami zdarza się tak, że pracownik musi poradzić się prawnika – zasady prawa pracy nie są przecież każdemu dobrze znane