Zamknij

REKLAMA
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
12:29, 09.11.2018
Nie ma co się oszukiwać, że będziemy nadal korzystać z komunikacji publicznej, autobusów oraz pociągów. Tak naprawdę samochodów jest z każdym rokiem coraz więcej, ponieważ są one coraz bardziej dostępne, a także coraz bardziej opłacalne, jeżeli chodzi o ich użytkowanie. To właśnie dlatego możemy spodziewać się tego, że coraz częściej będziemy korzystać z usług związanych z pomocą drogową. Skoro takie usługi będą wręcz nieuniknione, to na pewno warto wiedzieć również na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę.
11:30, 08.11.2018
Pierwszy kwartał bieżącego roku przyniósł kolejne pozytywne informacje z rynku pracy. Bezrobocie maleje, a wraz ze wzrostem gospodarczym przybywa nowych stanowisk. Pracodawcy są skupieni na rozwoju i chętnie zatrudniają, pracownicy natomiast właśnie teraz najodważniej przebierają w nowych ofertach, a nawet zmieniają miejsce pracy.
11:26, 08.11.2018
Zadaniowy czas pracy zyskuje w oczach pracodawców oraz pracowników. Wybierając taki model współpracy, obie strony zyskują sporo możliwości. Pracownik jest panem swojego czasu i sam decyduje, gdzie, jak i kiedy pracuje. Pracodawca natomiast nie musi zapewniać podwładnym miejsca do pracy, zwolniony jest również z obowiązku kontrolowania kolejnych etapów realizacji zlecenia. Liczy się to, by efekt końcowy był zadowalający, a zadanie zostało wykonane w terminie.
15:20, 17.10.2018
Nic co ludzkie, nie jest mi obce! - jak to uwielbiali mawiać renesansowi myśliciele i artyści. A ja przywołuję myśl przewodnią epoki nie dlatego, że w latach 1450-1700 występują prądy artystyczne najbardziej odpowiadające moim upodobaniom, ale dlatego, że identyfikuję się z przytoczonymi słowami. Myślę, że gdyby to mnie zlecono wymalowanie Kaplicy Sykstyńskiej w 1473 roku, również zrównałabym z ziemią niejednego z urzędników papieskich i niemalże wdała się w bójkę z samym papieżem.
11:50, 08.10.2018
Do niedawna przedsiębiorcy nieprzekonani do możliwości internetu zasłaniali się działalnością lokalną bądź niszową. Dziś, nawet jeśli firma koncentruje się na danym regionie lub dostarczaniu dóbr specjalistycznych, po prostu traci na nieobecności w świecie WWW, gdzie konkurencja już dawno zapewniła sobie intratne miejsce. Warto więc już dziś zdecydować się na założenie własnej strony, najlepiej z funkcjonalnościami sklepu. Poniżej postaramy się pokazać od czego zacząć podbój wirtualnego rynku.
11:26, 27.09.2018
Do 15. października można składać wnioski o stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego dla najlepszych sportowców z Pomorza. Stypendia przyznawane będą w czterech kategoriach: młodzieżowiec, junior, junior młodszy oraz w kategorii: sportowcy niepełnosprawni w wieku do 25 lat. Pula środków jakie Zarząd Województwa Pomorskiego przeznaczy na stypendia, to 222,5 tys. zł.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
08:29, 24.09.2018
W tramwaju i w autobusie. W sklepie, banku, aptece i przychodni. Czekając na przystanku, stojąc w korkach, robiąc zakupy. W pracy i w domu. Zajmując się banalnymi lub poważnymi sprawami. Wtedy, gdy masz wolny czas i wtedy, gdy Twój grafik pęka w szwach. Bez względu na miejsce, czas i okoliczności – wymarzona oferta pracy może pojawić się na Twoim telefonie. Dowiedz się, jakie korzyści niesie aplikacja do szukania pracy Pracuj.pl.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone