Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
07:44, 13.12.2019
W którym kraju ludzie wydają najwięcej na zakupy świąteczne? Gdzie i z kim zamierzają spędzić święta? Co w tym czasie jest dla nich najważniejsze? Odpowiedzi na te i inne pytania udziela Świąteczny Barometr – badanie wykonane przez Ferratum.
17:03, 28.11.2019
Trudno znaleźć miejsce, które nie posiada terminala płatniczego. Są to zazwyczaj małe rodzinne sklepiki lub dopiero otwarte lokale. Dzieje się tak, ponieważ Polacy coraz częściej rezygnują z pieniędzy na rzecz kart płatniczych. Jednak czy dbają o ich bezpieczeństwo?
10:10, 26.11.2019
To zdecydowanie najlepszy czas, aby budować i rozwijać biznes w Internecie. Jak podają statystyki, w 2019 roku Polacy wydadzą na zakupy w sieci aż 50 mld złotych[1]. Jak w pełni skorzystać na takim trendzie? Wystarczy sięgnąć po sprawdzone narzędzia. Prezentujemy te najskuteczniejsze.
11:31, 25.11.2019
Grafika, podobnie zresztą jak informatyka, cieszy się rosnącym zainteresowaniem – nie tylko ze strony potencjalnych pracowników, ale przede wszystkim pracodawców. Dlaczego graficy stali się tak poszukiwanymi pracownikami na rynku pracy i czego można spodziewać się po studiach graficznych?
14:29, 22.11.2019
Zimą nasz dom i mieszkanie czekają dużo większe wyzwania niż latem. Zalegający śnieg, lód, huraganowy wiatr, czy silny deszcz mogą doprowadzić do poważnych zniszczeń w naszej nieruchomości. Ich naprawa może kosztować wiele tysięcy złotych. Z jakiego typu zagrożeniami zimą spotykamy się najczęściej i jak się przed nimi chronić?
14:38, 13.11.2019
Przez ciągły pośpiech i szybkie tempo życia, wiele osób zaniedbuje swoje odżywianie. Podstawą zdrowego trybu życia jest pożywne śniadanie, z którego znaczna część osób rezygnuje. Ma to negatywny wpływ na funkcjonowanie organizmu i samopoczucie. Dobrze więc, że od kilku lat wzrasta popularność diety pudełkowej.
13:19, 13.11.2019
Parkingi lotniskowe miały w założeniach pozwolić każdemu podróżować w maksymalnie komfortowych warunkach. W praktyce jednak czasem trzeba się sporo naszukać, żeby znaleźć taki parking, który faktycznie pozwoli ten cel zrealizować. Na co wtedy warto zwracać uwagę?
12:32, 04.11.2019
Zdrowe rutyny i nawyki w pracy porządkują dzień, a także sprawiają, że efektywność wykonywanych obowiązków wzrasta. Każdy z nas powinien mieć przynajmniej kilka takich. Oto najlepsze ze zdrowych nawyków pracowniczych.
12:30, 03.11.2019
Pracoholizm zalicza się do uzależnień. Jego ofiara całe swoje działanie podporządkowuje pracy i nawet życie prywatne schodzi na dalszy plan. Jedynym źródłem satysfakcji dla pracoholika jest świadomość dobrze wykonanej pracy. Nałóg pracy jest groźny, gdyż powoduje permanentne przemęczenie. Sprawdź czy nie przekroczyłeś granicy między starannym i pełnym zaangażowania wykonywaniem swoich obowiązków zawodowych a pracoholizmem.
09:30, 04.10.2019
Black Friday stosunkowo niedawno pojawił się na polskim rynku, jednak błyskawicznie podbił serca konsumentów. Wszyscy bez wyjątku uwielbiamy promocje oraz zakupowy szał, podczas którego nabyć możemy wiele produktów w niesamowicie atrakcyjnych cenach. Choć to o amerykańskim wydaniu tego wyjątkowego dnia mówi się jako o pionierze w kwestii naprawdę niskich cen, na polskim rynku również można naprawdę zaszaleć.
15:33, 16.09.2019
Niepełnosprawność to coś, z czym możemy się urodzić, ale i nabyć ją w wyniku nieszczęśliwych wydarzeń. Stan ten nie musi jednak być niezmiennym. W wielu przypadkach skuteczna rehabilitacja może umniejszyć znacznie dawnych ograniczeń. Gdzie znaleźć specjalistę, który pomoże nam z nich wyjść?
19:21, 02.09.2019
Z roku na rok rośnie liczba osób korzystających z prawa do alimentów. Aby uzyskać tego typu świadczenie, niezbędne jest złożenie odpowiedniego wniosku do sądu.
11:46, 14.08.2019
Wypoczynek jest niezbędnym czynnikiem, pozwalającym osiągać satysfakcjonujące wyniki w pracy. Regeneracja organizmu jest warunkiem efektywnej pracy. Nie możesz jej lekceważyć. Długotrwałe przemęczenie może wywrzeć szkodliwy wpływ na zdrowie. Jeżeli zapracowujesz się ignorując odpoczynek, łatwo doprowadzić do wypalenia zawodowego. Jakie objawy świadczą o tym, że najwyższy czas wziąć urlop?
11:32, 08.08.2019
Przeważnie radość to słowo, które nie idzie w parze z pracą. Jednak stworzenie pozytywnej atmosfery w miejscu zatrudnienia jest kluczem do wielu korzyści, m.in. zwiększonej efektywności wykonywanych obowiązków. Oto kilka sposobów na to, aby uczynić naszą pracę i nas samych szczęśliwymi.
11:34, 07.06.2019
Niemcy zapewniają wiele intratnych możliwości zarobkowych, także dla osób zainteresowanych pracą sezonową. Polscy studenci coraz chętniej decydują się na wakacyjną pracę właśnie w tym kraju – obecnie z łatwością można znaleźć wiele atrakcyjnych propozycji.
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone