Zamknij

Chcesz pokazać dziecku prawdziwego Świętego Mikołaja? To może być jedyna okazja

12:00, 28.11.2023 .
depositphotos.com depositphotos.com

Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!

Ustalenie trasy dokładnego dojazdu Świętego Mikołaja do domów grzecznych dzieci może stanowić nie lada problem. Zastanawialiście się kiedyś jak, gdzie i którędy przemieszcza się Mikołaj żeby zdążyć do wszystkich dzieci?

Nas też zawsze frapowało to pytanie.

Na szczęście od niedawna nasi przyjaciele ze służb lotniczych, po raz pierwszy w historii, otworzyli dostęp do swoich potężnych radarów, które dokładnie śledzą i nadzorują lot zaprzęgu Świętego Mikołaja. Niestety mimo wszystko zobaczenie go jest prawie niemożliwe. 

Prawie, bo można zaczarować ten niezwykły wieczór. 

Osobista wiadomość od Mikołaja

Spersonalizowane Listy od M.  to wyjątkowa pamiątka z dzieciństwa, która zostanie w pamięci na długie lata. Nasz wyjątkowy Pierwszy list od Świętego Mikołaja skierowany jest bezpośrednio do Twojego dziecka. Mikołaj zwróci się w nim po imieniu i powita uroczyście Twoją pociechę. Treść listu możesz dowolnie edytować, tak aby dopasować przekaz specjalnie dla Twojego dziecka.

A może wideo? 

Zaskocz bliskich spersonalizowanym wideo z ich imieniem i zdjęciami. Mikołaj wypowie na filmie imię, zobaczy dodane przez Ciebie zdjęcia i przekaże wybrane przez Ciebie zalecenie.

Przekonaj się, że Mikołaj sobie poradzi! To będzie prezent, jakiego nigdy Twoje dziecko nie zapomni. 

(artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%