Zamknij

Bransoletki z kamieniami – popularny wybór kobiet w każdym wieku

11:57, 15.09.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 11:58, 15.09.2023

Bransoletki z kamieniami naturalnymi to biżuteria, która jest nie tylko wyjątkowo efektowna, ale ma też pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. Umiejętnie dobrana bransoletka z kamieniami będzie pasowała do wszystkich typów kreacji. Solidnie wykonana biżuteria z kamieni i wysokogatunkowej stali szlachetnej z pewnością zostanie z nami na długo.

Stylowe bransoletki z kamieniami dla eleganckich kobiet

Jeżeli szukamy bransoletki pasującej do eleganckiej i minimalistycznej stylizacji, wybierzmy biżuterię w stonowanych kolorach, która będzie pasowała do większości ubrań, jednak nie będzie skupiała na sobie nadmiernej uwagi. Popularnymi kamieniami, które pasują praktycznie do wszystkiego są hematyty. Kamienie te występują przeważnie w szarym kolorze i posiadają metaliczny połysk. Bardzo ciekawą propozycją dla kobiet, które lubią podążać za modą są bransoletki z hematytami i perłami. Perły oddzielone są od siebie niewielkimi oponkami wykonanymi ze stali szlachetnej. Biżuteria ta posiada także medalion, na którym można wykonać grawer. Wszystkie kamienie zostały nawleczone na wytrzymałą, elastyczną gumkę, dzięki czemu nie ma problemów z dopasowaniem bransoletki do kształtu nadgarstka.

Bransoletki, które pasują do wszystkiego

Gdy zależy nam na bransoletce, która będzie pasowała do większości naszych stylizacji, a także doskonale łączyła się z inną biżuterią, wybierzmy bransoletkę z onyksami. Onyksy to kamienie w kolorze głębokiej czerni, która jest zarówno elegancka, jak i uniwersalna. Niektórzy wierzą, że kamienie te chronią przed negatywą energią i dodają wiary we własną moc. Biżuteria ta składa się z fasetowanych onyksów o takiej samej wielkości, które są przedzielone małymi kulkami ze stali szlachetnej. Bransoletka posiada wygodne stalowe zapięcie, a także łańcuszek, który pozwala na regulowanie jej długości.

Bransoletkę z fasetowanymi onyksami można kupić samodzielnie lub w komplecie z kolczykami.

Bransoletka z kamieniami idealna do casualowych stylizacji

O ile kobiety, które w pracy muszą wyglądać bardzo elegancko wybierają bransoletki stonowane, o tyle panie preferujące casualowy styl mogą pozwolić sobie na biżuterię z większą ilością ozdób. Mogą pozwolić sobie na efektowną bransoletkę z onyksami, kulkami i beadsami ze stali szlachetnej, a także kłódką, na której można wykonać niewielki grawer. Bransoletka posiada zapięcie i łańcuszek umożliwiający regulację jej długości. Jest ona dostępna w dwóch wariantach – z elementami wykonanymi ze srebrnej i złotej stali szlachetnej.

Jak wybrać bransoletkę z kamieniami?

Niektórzy wierzą, że kamienie naturalne mają lecznicze właściwości i wpływają na nasze samopoczucie. Z tego względu ich wybór nie może być przypadkowy. Nie należy kierować się modą. Wybierajmy takie kamienie, które nas do siebie przyciągają i korzystnie wpływają na nasz nastrój. Dodatkowo kupując bransoletkę z metalowymi elementami należy sprawdzić czy są one wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej. Stal jest metalem niezwykle odpornym na działanie wilgoci, a także uszkodzenia mechaniczne. Dlatego bransoletki posiadające stalowe elementy przez długi czas prezentują się świetnie (należy dodać, że stal nie traci swojego intensywnego koloru). Jej kolejną zaletą jest fakt, że jest ona całkowicie bezpieczna dla osób uczulonych na metal.

Kupując bransoletkę z kamieniami musimy mieć też pewność, że jest ona dobrze dopasowana pod kątem rozmiaru. W przypadku zakupów przez internet najbezpieczniej jest wybierać modele z łańcuszkiem umożliwiającym łatwą regulację ich długości.

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%