Zamknij

Szukasz oryginalnego logo firmowego? Nie mogłeś lepiej trafić! Poznaj już dzisiaj Designer.pl!

16:42, 13.03.2023 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 22:53, 19.03.2023
Skomentuj materiały partnera materiały partnera

Dzisiaj, w dobie digitalizacji konsumenci przyzwyczaili się do tego, że wszystko są w stanie załatwić „online” a zamówione usługi bądź towary otrzymać szybko i bezproblemowo. Kolejnym wyzwaniem i oczekiwaniem jest personalizacja. Dzisiaj chcemy wyróżniać się na rynku od konkurencji i zachęcać Konsumenta by zaufał właśnie nam. Pomocne w tym okazują się personalizowane materiały reklamowe od Designer.pl. Zapraszamy do lektury poniższego materiału, w którym przybliżamy ten rodzaj usługi.

Logo - twarz Twojej firmy

Czy wiesz, że pierwsze 10 sekund decyduje o tym, czy dany Klient zdecyduje się na Twoje usługi? Nie bez znaczenia jest sformułowanie „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Stąd tak ważne jest pierwsze wrażenie. Logo to Twoja marka tworząca więź bądź nie z Konsumentem. Warto więc zadbać by oddawało ono ducha Twojej marki a także przyciągało uwagę. 

Wybór logotypu, zwłaszcza na początku, nie jest proste. Gonitwa myśli powoduje, że cieżko wybrać jedno, właściwe logo, które zlecisz do realizacji. A gdyby tak mieć możliwość stworzenia kilku wzorów, z których dopiero później będziesz musiał zdecydować się na jedno i tylko za jeden projekt zapłacić?

Taką możliwość daje współpraca z nowoczesną agencją designer.pl, która łączy zleceniodawców ze zleceniobiorcami i umożliwia im realizację wspólnych projektów. Jak to działa? Dowiesz się tego w dalszej części materiału.

Jak zaprojektować logo z Designer.pl?

Projektowanie logo odbywa się w tzw. trybie konkursowym a więc na ustaleniu budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na konkurs. Kwota budżetu zawiera już nagrodę dla grafików oraz wynagrodzenie dla serwisu, który łączy podwykonawców z Klientami. Określasz również termin w jakim ma być zrealizowane zlecenie. Dokonujesz przelewu i konkurs startuje. W tym momencie graficy zainteresowani zleceniem zaczynają nadsyłać prace konkursowe. Ostatnim etapem jest wybranie przez Ciebie zwycięskiego projektu, do którego otrzymujesz wszystkie niezbędne prawa autorskie. 

Jakie są zalety takiego rozwiązania? 

  • Po pierwsze otrzymujesz gotowe projekty, co w przeciwieństwie do innych platform ogłoszeniowych sprawia, że pracujesz od razu na konkrecie, nie propozycji.
  • Po drugie, w przeciwieństwie do tradycyjnych agencji graficznych, to Ty decydujesz ile dostajesz projektów, z których wybierasz ten jedyny.
  • Po trzecie korzystasz z know-how wielu ekspertów w jednym czasie. Zlecając działania klasycznej agencji projekty są przygotowywane przez maksymalnie kilku grafików.
  • Po czwarte unikasz formalności bo to portal rozlicza się z grafikami. Ty jako użytkownik portalu rozliczasz się bezpośrednio z designer.pl. Portal również w Twoim imieniu zawiera umowę z grafikiem a Ty otrzymujesz 100% praw do dysponowania logotypem. 
  • Po piąte wszystkie koszty jakie ponosisz są realizowane w ramach budżetu.

Czy nie brzmi to interesująco? Sprawdź więc już dzisiaj możliwości wchodząc w poniższy link: https://www.designer.pl/projektowanie-logo

Zastanawiasz się jednak, co zrobić gdy żaden z projektów nie przypadnie do gustu? Chociaż to mało prawdopodobne, znając kreatywność grafików designer.pl, to jednak portal również przygotował się na taką opcję. W tym celu możesz skorzystać z dwóch rodzajów konkursu, które: po pierwsze pozwalają Ci uruchomić konkurs z gwarantowaną nagrodą dla grafików, co zapewni największe zaangażowanie z ich strony i zwiększy szanse, że wśród ich prac, znajdzie się ta, odpowiadająca Twoim oczekiwaniom bądź taki rodzaj konkursu w którym możesz zrezygnować z tej opcji i wycofać nagrodę, jeśli nie pojawią się pracę spełniające Twoje wytyczne. 

Nic nie ryzykujesz a wiele zyskujesz! 

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%