Zamknij

Nowoczesne funkcje pralki Electrolux – poznaj najbardziej przydatne programy!

16:20, 24.01.2023 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 16:21, 24.01.2023
Skomentuj

Nowoczesna pralka może znacząco ułatwić funkcjonowanie całej rodziny. Coraz więcej osób wybiera ubrania z naturalnych, dobrej jakości tkanin, przywiązując dużą wagę do tego, z czego uszyte są rzeczy, które nosimy. Taka odzież wymaga odpowiedniej pielęgnacji, by zachowała kolory i odpowiednią fakturę. Czołowi producenci pralek, na przykład Electrolux, wychodzą naprzeciw tym potrzebom, oferując wiele przydatnych programów i technologii, które sprawdzą się w codziennym życiu. Oprócz troski o delikatne tkaniny, znajdziemy funkcjonalności skierowane do sportowców, alergików, rodziców małych dzieci. Pora przyjrzeć się najbardziej przydatnym programom, które znajdziemy w czołowych modelach marki Electrolux!

Jak wybrać nowoczesną pralkę?

Zanim kupimy nową pralkę, powinniśmy zacząć od określenia swoich potrzeb, by móc precyzyjnie dobrać do nich odpowiedni sprzęt. Może się okazać, że wcale nie potrzebujemy naszpikowanego innowacjami modelu, jednak ważna będzie odpowiednio wysoka klasa energetyczna - bo pranie robimy często.

Dobrze rozważyć zatem takie kwestie, jak:

  • jak często robimy pranie;
  • jakiego rodzaju odzież najczęściej pierzemy;
  • czy mamy w domu alergików;
  • czy jesteśmy rodzicami małych dzieci;
  • czy opiekujemy się psem lub kotem;
  • o jakiej porze dnia najczęściej pierzemy - czy mamy na to odpowiednio dużo czasu;
  • gdzie ustawiona jest pralka i jak ważna jest cicha jej praca;
  • czy ktoś z domowników regularnie uprawia sport;
  • czy regularnie prasujemy ubrania;
  • jak najczęściej je suszymy.

To wszystko pytania, na które trzeba sobie odpowiedzieć przed rozpoczęciem poszukiwań nowego sprzętu do prania. Duża rodzina oznacza konieczność szukania pralki o sporym wsadzie, a szczególne potrzeby i specyfika pranych ubrań - dyktują wybór modeli o określonych programach.

Na szczęście w nowoczesnych pralkach Electrolux czeka wiele zróżnicowanych programów, dostosowanych do różnych stylów życia i aktywności. Każdy znajdzie coś dla siebie! Kluczem jest wybranie odpowiedniej konfiguracji programów, które najlepiej sprawdzą się w naszym przypadku.

Jest jednak i na to sposób - najbardziej innowacyjne pralki oferują nie tylko zdalne sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona, ale również zapisywanie ustawień prania ubrań, które nosimy najczęściej - dla marki Electrolux to opcja MyFavourites.

Nowoczesne funkcje pralki Electrolux - najciekawsze rozwiązania

Przechodząc do najciekawszych funkcji i programów, jakie znajdziemy w pralkach Electrolux, należy zacząć od SensiCare. Technologia ta umożliwia dostosowanie parametrów cyklu prania do tego, co akurat pierzemy - wszystko po to, by zadbać o kolor i fakturę tkanin i niepotrzebnie nie prać ich zbyt długo.

Innym rozwiązaniem, które zachwyci osoby szukające ciekawych innowacji, jest SteamCare. To program parowy, który ułatwia usuwanie zagnieceń a także chroni delikatne ubrania.

Programy prania w pralkach Electrolux dostosowane są do zróżnicowanego stylu życia - praktycznie każdy odnajdzie coś dla siebie w urządzeniach tego producenta! Oprócz klasycznych programów, jak Sport, Szybki, Wełna, Delikatny, znajdziemy na przykład Łatwe prasowanie - pralka w nim odwirowuje, równomiernie rozkładając wsad - ubrania przy wyjmowaniu z urządzenia są więc mniej pogniecione. Wiele osób doceni również program do prania Odzież zewnętrzna - łatwiej uprać w domu płaszcz lub kurtkę, bez konieczności oddawania jej do pralni.

Pralki Electrolux w sklepie MediaMarkt to szereg urządzeń ładowanych od frontu i od góry, różniących się ceną i zestawem programów prania. Dobrze określić, które programy są dla nas niezbędne i w ten sposób wybrać model, który najlepiej sprosta naszym oczekiwaniom!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%