Zamknij

Szybki sposób jak wybić się na YouTube

08:18, 13.09.2022 . Aktualizacja: 08:18, 13.09.2022
Skomentuj

Suby na YT to często wyznacznik nie tylko jakości kanału, ale i zdobywanej wypłaty. Jak zdobyć je szybko i dać sobie szansę na wypromowanie kanału?

Jak zarabiać na swoim kanale YouTube?

Początek kariery w tak ogromnym serwisie jak YouTube to mozolne pięcie się w górę. O ile nie sprzyja Ci szczęście i nie nagrasz od razu virala, nim zaczniesz zarabiać na swojej twórczości może minąć wiele czasu. Czemu więc sobie tego nie ułatwić? Żeby otrzymywać wynagrodzenie za filmiki, musisz mieć minimum 1000 subskrypcji oraz 4000 godzin obejrzanych filmów.

Czym są subskrypcje?

O ile jeszcze nie wiesz, subskrypcje to ilość widzów, którzy kliknęli czerwony przycisk "Subskrybuj" obok Twojego filmiku. Dzięki temu zyskali szybki dostęp do subskrybowanego kanału w swoich zakładkach. Subskrybenci mogą także włączyć możliwość powiadomień, które informują ich o dodawanych przez Ciebie filmikach. Oznacza to, że suby na YT to nie tylko pusta liczba, a wyznacznik osób prawdziwie zaangażowanych w Twój kanał.

Dlaczego suby są takie ważne?

Subskrypcje są istotne nie tylko dla Ciebie, ale i dla algorytmów YouTube. Im ich więcej, tym częściej Twoje filmiki będą promowane i wyświetlane na głównej stronie YouTube. To sprawia, że przybywa wyświetleń, a w konsekwencji nowych subskrypcji. Mechanizm ten, raz wprawiony w ruch, sam się napędza. Możesz go przyspieszyć, sięgając po zakup subów na YT, bezpieczny i całkowicie legalny.

Pamiętaj, że im szybciej przekroczysz magiczną granicę 1000 subskrypcji, tym prędzej otrzymasz wypłatę za swoją pracę. Pozwoli Ci to swobodny rozwój i inwestowanie w lepszy sprzęt do nagrań.

Proste i skuteczne zakupy

Kupno subskrypcji jest z nami proste i bezpieczne - nie trzeba podawać haseł czy loginu do kanału. Jedyne, co trzeba podać, to skopiowany link do strony głównej swojego kanału. Może to być także kanał Twojego przyjaciela lub dziecka, któremu chcesz sprawić niespodziankę.

Nagłe przybycie dużej ilości subskrypcji może być jednak podejrzane - dlatego wprowadziliśmy opcję powolnego dodawania subów. Dzięki temu nikt nie nabierze podejrzeń. Jeśli zależy Ci na czasie, wybierz dodatkowo płatną opcję błyskawicznego otrzymania subskrypcji na YouTube.

Prosty pomysł na komentarz

Jak jeszcze można się wybić na YouTube? Nie jest łatwo, ale ciekawe i popularne komentarze pod filmikami zwracają uwagę użytkowników na ich autora. Dlatego wprowadziliśmy usługę kupna like pod komentarzem na YouTube dla szukających uwagi. YouTube promuje komentarze z dużą ilością lajków, dzięki czemu stają się bardziej widoczne dla twórcy i innych komentujących. Co ciekawe, łapki w dół nie zmniejszają mocy łapek w górę. Jeśli zależy Ci na wypromowaniu filmiku danego twórcy, pamiętaj, że algorytmy YouTube biorą również pod uwagę zaangażowanie w komentarzach.

Nowe usługi w odpowiedzi na potrzeby twórców na YouTube

Transmisje na żywo ożywiają każdy kanał, a żeby zostały promowane na głównej stronie YouTube wystarczy 100 widzów na live'ie. W środowisku streamerów usługa dodawania widzów do live'a znana jest pod nazwą boty live na YouTube. Nasi obserwujący są dodawani już po rozpoczęciu transmisji, a Ty nie musisz nic instalować ani konfigurować. Nie potrzebujemy też hasła ani loginu do Twojego kanału. Wystarczy nam skopiowany link do transmisji, która trwa min. przez 10 minut. Pierwsi widzowie na YouTube zaczną napływać tuż po opłaceniu usługi.

Wypromuj swój kanał

Zakup subskrypcji, lajków pod komentarzem czy widzów live przeznaczony jest szczególnie dla początkujących twórców. Zmagają się oni z mnóstwem treści oraz trudnością przebicia ze swoim pomysłem, który często jest dopracowany i ciekawy. 

 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%