Zamknij

Wyjątkowa joga na sopockim molo! Prawie 150 osób i mnóstwo pozytywnej energii

13:34, 16.05.2022
REKLAMA

Spokój poranka, słońce, śpiew morza, rozluźniająco – pobudzające ćwiczenia i udzielająca się pozytywna energia grupy, czyli wellbeing i wellness w czystej postaci, zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających Sopot.

W ostatni niedzielny poranek prawie 150 entuzjastów jogi spotkało się na sopockim molo na wspólnych zajęciach zorganizowanych przez Hotel Sheraton Sopot. Uczestnicy wykonali łagodną sesję, rozciągali się i wyciągali w promieniach słońca, w akompaniamencie szumu morskich fal. Trening poprowadziła znana instruktorka fitness, jogi i pilatesu - Ola Żelazo. Pełna optymizmu, zarażając uśmiechem, przeprowadziła grupę przez ćwiczenia, które wyciszyły przebodźcowany umysł i dały nową energię na rozpoczęcie dnia.

Sesja jogi była bezpłatna i otwarta dla wszystkich. Wzięli w niej udział mieszkańcy Trójmiasta i turyści, niektórzy przyjechali do Sopotu specjalnie na jogowe wydarzenie.

-  Pomysł na „Jogę na molo” zrodził się w naszych głowach już kilka miesięcy temu. Chcieliśmy pokazać jak wartościowo można spędzać czas w naszym pięknym Sopocie, szczególnie wiosną, kiedy otacza nas wszechogarniający nadmorski spokój. Była to też okazja do spotkania w dużej grupie, ćwiczących osób, którzy mają poczucie jedności i wspólnego celu. Łączenie ludzi, organizowanie wydarzeń zarówno dla naszych gości jak i społeczności lokalnej wpisuje się w kulturę naszej marki. Podczas organizacji czuliśmy duże wsparcie miasta, Sopockiej Organizacji Turystycznej oraz MOSiR-u, który specjalnie na tę okazję udostępnił ćwiczącym molo za darmo. Do poprowadzenia jogi zaprosiliśmy Olę Żelazo, która swoją pozytywną energią zaraża każdego kto z nią ćwiczy, zarówno na żywo jak i online. Myślę, że jeszcze niejedno wspólne wydarzenie przed nami! – opowiada Dorota Buzek-Garzyńska, PR & Marketing Manager Sheraton Sopot.

- Jestem propagatorką zdrowego, aktywnego trybu życia. Pokazuję różne formy ruchu, aby każda osoba, bez względu na wiek, kondycję czy sprawność, mogła o siebie zadbać i poczuć się lepiej w swoim ciele.

Sesja jogi na molo w Sopocie, pokazała jak duża jest chęć spotkania się w większym gronie, aby razem rozłożyć maty i zadbać o swoje kręgosłupy, jak i dobre nastroje. Na pewno tak piękne miejsce jakim jest molo w Sopocie, zachęciło niektórych, żeby spróbować zrobić psa z głową w dół czy pozycję drzewa właśnie tutaj, na naszym wydarzeniu.

- Uwielbiam patrzeć jak z każdym kolejnym ćwiczeniem, na twarzach uczestników pojawiają się coraz szersze uśmiechy. Gdy ciała stają się bardziej elastyczne i próbują dosięgać trudniejszych wariantów ćwiczeń. Cieszę się, że zostałam zaproszona do tego projektu, zwłaszcza, że odbywał się on w moim ulubionym miejscu, czyli w Trójmieście. Tutaj zawsze jest piękna moc i dobra energia. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać jeszcze wiele razy na wspólnym jogowaniu. – powiedziała Ola Żelazo.

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@esopot.pl

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz