Zamknij

Związani z Sopotem uczestnicy "Królowych Życia" w studiu Grzegorza Skawińskiego

16:18, 28.03.2021 | A.N
Skomentuj Fot. Holender w Trójmieście Facebook
REKLAMA

Wielu celebrytów próbuje swoich sił w branży muzycznej. Podobnym marzeniem podzielił się z widzami bohater „Królowych Życia”. Leon poprosił Grzegorza Skawińskiego, lidera zespołu Kombii, o ocenienie swojego wokalu. Jak wypadł uczestnik? 

Leon van Nispen pochodzi z Holandii i prowadzi stronę Holender w Trójmieście. Wraz ze swoim mężem, Damianem, prowadzi klinikę medycyny estetycznej w Sopocie. Mężczyźni pobrali się w 2019 roku w Holandii, a huczne wesele wyprawili w Polsce. Do „Królowych Życia” dołączyli w 9. sezonie, gdzie zajęli miejsce Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna. 

[ZT]5672[/ZT]

26 marca wyemitowano odcinek, w którym Leon spełniał swoje marzenia dotyczące śpiewania. Pojechał do studia nagraniowego Grzegorza Skawińskiego, który miał ocenić jego wokal. 

– Bardzo ładnie brzmisz, naprawdę ładnie śpiewasz. Musisz być przygotowany na to, że w showbiznesie jesteś pod ciągłą presją, jesteś cały czas oceniany – mówił lider zespołu Kombii. – Masz bardzo przyjemną barwę. Myślę, że jak pięknie ubierzesz się w garnitur albo smoking, wystąpisz z orkiestrą, w jakimś czarno-białym klipie, troszkę vintage’owym, trochę retro to będzie twój styl. W takim stylu powinieneś to robić. 

Mąż Leona, Damian wzruszył się, słysząc wokal partnera. Podzielił się również swoimi obawami. 

– Ja słysząc te słowa i jakby zarysowaną przyszłość, poczułem się niepewnie. Mówię ok, ale co ze mną, co z nami, co z naszą firmą – zastanawiał się bohater programu.

(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%