Zamknij

Plażowe fale na głowie Katarzyny Warnke - aktorka odpoczywa w Sopocie

14:57, 06.08.2020 | J.F
Skomentuj Kasia Warnke Instagram
REKLAMA

Katarzyna Warnke, aktorka znana z seriali "Lekarze" oraz "Teraz albo nigdy". Zagrała także w komedii romantycznej "Dzień dobry, kocham cię!" i dramacie "Między nami dobrze jest".Nominowana do Złotego Szczeniaka na Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa za film "W spirali". Popularność przyniosły jej role w filmach Patryka Vegi tj. Kobiety Mafii. Aktualnie promowany jest także najnowszy film z jej udziałem "Pętla". 

Prywatnie związana z młodszym o 11 lat Piotrem Stramowskim, 

Aktorka pochwaliła się na swoim koncie instagram zdjęciami z Sopotu! Widać, że odpoczynek służy Katarzynie Warnke. Zdjęcie zatytułowała "Morzanna". 


Aktorka odniosła się także do sytuacji związanej z atakami na tak zwaną "ideologię LGBT". W mocnych słowach opowiada się za tolerancją :

Można powiedzieć, że przede wszystkim chodzi o jedność w różnorodności. A więc: „Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego”. To jedyne, najważniejsze przykazanie, które mogłoby pomóc w zrozumieniu odmienności i przekroczyć strach

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chciałam tylko przypomnieć, że tęcza jest symbolem chrześcijańskim, buddyjskim i żydowskim i nie tylko... A także pojawia się na fladze LGBT. W znaczeniach tego symbolu nie ma niczego, co obrażałyby czyjekolwiek uczucia, bo zawsze były to pojęcia z tej pozytywnej strony. Można powiedzieć, że przede wszystkim chodzi o jedność w różnorodności. A więc: „Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego”. To jedyne, najważniejsze przykazanie, które mogłoby pomóc w zrozumieniu odmienności i przekroczyć strach. Ja kocham tęczę i tę na niebie (jak chyba my wszyscy) i tę na fladze. I nie przeszkadza mi na żadnym pomniku, bo najpierw jesteś człowiekiem, a potem czymkolwiek innym. #pokój #równość #człowieknieideologia #loveyourself #??#?

Post udostępniony przez Kasia Warnke (@kasiawarnke)

[ZT]5467[/ZT]

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz