Zamknij

My Intention – marka odzieżowa wykreowana na sopockiej plaży

11:06, 18.04.2022 . Aktualizacja: 14:09, 20.04.2022
Skomentuj Fot. Joanna S-Grzybowska PHOTOGRAPHY Love  Fot. Joanna S-Grzybowska PHOTOGRAPHY Love

Czasem pomysły na stworzenie swojej firmy rodzą się w niezwykłych okolicznościach. Tak też było z My Intention, której historia rozpoczęła się na sopockiej plaży. 

Każdego dnia o wschodzie słońca społeczność Morza Aniołów spotyka się na wspólnej kąpieli w morzu. Czasem spotkania są kameralne, ale zdarzają się również większe celebracje z gośćmi z całej Polski i z zagranicy. Zwłaszcza wtedy ludzie chętnie dzielą się swoimi intencjami, z którymi wchodzą do zimnego morza. Właśnie w ten sposób zrodziła się koncepcja odzieży z afirmacjami, aby wspierające intencje były zawsze blisko, aby można było się nimi otulić, jak np. intencją miłości, radości, wdzięczności czy spokoju. 

Fot. Joanna S-Grzybowska PHOTOGRAPHY Love

Ostatni czas był mocno wymagający w skali globalnej i aspekt poszukiwania pozytywnych wartości w życiu stał się wyjątkowo istotny. Pozytywne i wspierające myśli bezpośrednio wpływają na nasze postrzeganie świata, a dalej na nasze zdrowie, relacje, życie rodzinne i zawodowe. Dlatego świadome kierowanie swoją uwagą to inaczej świadome kreowanie swojego życia. To jedno z głównych założeń My Intention.

Fot. Joanna S-Grzybowska PHOTOGRAPHY Love

Co ważne, cały proces powstawania odzieży odbywa się w Polsce. Tkaniny pochodzą z naszych rodzimych dziewiarni, a ubrania szyte są w polskich szwalniach, by zapewnić im jak najwyższą jakość. 

Fot. Joanna S-Grzybowska PHOTOGRAPHY Love

Dlatego jeśli chcesz i potrzebujesz, My Intention będzie Twoją afirmacją noszoną na sercu przez cały dzień lub w ważnych dla Ciebie chwilach, wesprze Cię w Twoich intencjach.

Fot. Joanna S-Grzybowska PHOTOGRAPHY Love

Sklep firmowy znajduje się pod adresem: https://myintention.pl/

Aktualności dotyczące My Intention można śledzić tutaj: https://www.facebook.com/MyIntentionBrand

https://www.instagram.com/my_intention_brand

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

MatyldaMatylda

1 0

Mam i ja swoje intencje WOLNOŚĆ i MIŁOŚĆ❤️Bluzy Przepiękne, doskonale dopasowane do ciała, przemiłe w dotyku, w pięknych kolorach i na każdą okazję:)))) Ja ze swoimi się nie rozstaję❤️❤️Czasem nawet w nich śpię???
Bardzo dziękuję MY INTENTION ❤️❤️❤️❤️ 10:58, 20.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zsopotuzsopotu

0 0

gratulacje.... 13:45, 20.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%