Zamknij

WOŚP zdobywa podwójną nagrodę w konkursie Effie Awards

15:37, 31.10.2018 | Ewa Podlasińska
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałek, 29 października, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy uhonorowana została dwoma nagrodami za współpracę z organizacjami partnerskimi oraz 26 Finał WOŚP, dzięki któremu udało się zebrać rekordową sumę 126 milionów złotych.

Nagrody zostały wręczone podczas odbywającej się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, uroczystej Gali Effie Awards. Impreza należy do najbardziej prestiżowych wydarzeń w kręgach marketingu i biznesu.

Organizowany w Polsce przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR konkurs Effie Awards nagradza efektywność działań komunikacyjnych marek, które przekładają się na ponadprzeciętne wyniki w biznesie. W jury zasiadają doświadczeni praktycy, eksperci i autorytety  w szeroko rozumianej branży komunikacji marketingowej.

Jesteśmy dumni!  Otrzymaliśmy dwie złote statuetki, które są wynikiem wielu lat konsekwentnych działań, które są efektem pracy zespołowej i które są wynikiem odwagi, jaką mają w sobie wszyscy, którzy z nami grają. Dziękujemy Wam bardzo! - pisze Owsiak.

 Dzisiaj w Teatrze Wielkim dziękowaliśmy na gorąco, a tutaj, na teraz, dodatkowo dziękuję ja osobiście i dziękujemy jako Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wszystkim, wszystkim, którzy się z nami przyjaźnią i pomagają nam porywać się na rzeczy nieprawdopodobne. Naszą pierwszą, najważniejszą statuetką jest Złote Effie w kategorii Marketing & Business Solutions. Doceniono w niej naszą umiejętność współpracy z różnymi partnerami, którzy nie tylko pomagają przez swój sponsoring zrealizować społeczną akcję, ale przy okazji aktywnie włączają się tę akcję wraz ze swoją marką i zespołem, rozumiejąc, że oprócz czystego sponsoringu liczy się także świadomość ludzi. Złota statuetka to powód do ogromnej, przeogromnej dumy, bo ocenia ekipa, która wie, ile potrzeba energii, siły i marketingowych umiejętności, aby każdy projekt, nawet ten najmniejszy, zrealizować do końca i z powodzeniem. Drugą nagrodę Złotego Effie otrzymaliśmy za projekt znany niemal każdemu Polakowi na całym świecie. Pod ocenę wzięto 26. Finał WOŚP, który mamy za sobą i który przyniósł nieprawdopodobny finansowy wynik zbiórki - ponad 126 milionów złotych. Za tydzień będziemy wydawali potężną pulę tych pieniędzy, kupując sprzęt medyczny w ramach kolejnego Konkursu Ofert. Projekt Finału to wydarzenie oparte na polskim »pospolitym ruszeniu«, złożone z niezwykle zaangażowanych ludzi tworzących sztaby, koncerty, zbiórki. Nie ma takiej drugiej akcji, które źródło jest tu, w Polsce, a która tak wspaniale połączyła rodaków na całym świecie.

 

Fot. Fundacja WOŚP
Żródła - materiały prasowe SAR i Onet.pl

(Ewa Podlasińska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone