Zamknij

Gdańska kawiarnia nie będzie karać klientów! Oryginalna grudniowa akcja promocyjna

18:00, 30.11.2023 .
Skomentuj Facebook- Eklerownia Facebook- Eklerownia

Jedna z kawiarni w Trójmieście postanowiła wprowadzić innowacyjne rozwiązanie do opłat za mleka roślinne. Eklerownia w Gdańsku zamiast karać klientów, postanowiła ich nagradzać. W jaki sposób?

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej osób decyduje się na picie mleka roślinnego ze względów zdrowotnych, środowiskowych czy etycznych, kawiarnie chętnie wprowadzają je do swojej oferty. Jednak biorąc pod uwagę, że cena mleka roślinnego jest większa, niż krowiego, trzeba liczyć się z faktem, że koszt za kawę z tym dodatkiem jest również większy. 

Jednak istnieją pewne miejsca, takie jak Eklerownia, które postanowiły złamać tą zasadę i zrewolucjonizować podejście do tego tematu. Gdańska kawiarnia już od momentu powstania bierze na siebie cały dodatkowy koszt za mleko roślinne, nie doliczając przy tym dodatkowych opłat.

To nie wszystko

Grudzień to szczególny miesiąc, a Eklerownia postanowiła uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym dla miłośników mleka roślinnego. Przez cały grudzień w obu punktach wszystkie napoje przygotowane na mleku owsianym będą o 1 zł tańsze. To niewątpliwie mała nagroda dla tych, którzy dokonują świadomych wyborów. 

Piękna inicjatywa

 

-Świetna decyzja! - piszą internauci. 

Jednym z celów tej akcji jest zachęcenie gości kawiarni do przemyślenia swojej decyzji i ewentualnego przejścia na mleko alternatywne. Eklerownia chce pokazać, że wybór mleka roślinnego nie tylko nie będzie karany dodatkowymi kosztami, ale wręcz przeciwnie – może być nagradzany.

To jest malutka nagroda z naszej strony dla tych, którzy wybierają mleko roślinne oraz zachęta dla naszych gości do przejścia na mleko alternatywne. P.S. Bo latte na owsie to życie - piszą twórcy Eklerowni.

Ta innowacyjna inicjatywa może okazać się inspiracją dla innych kawiarni, które zaczynają dostrzegać rosnące zainteresowanie mlekiem roślinnym wśród swoich klientów. Czy inne kawiarnie pójdą tym śladem? Czas pokaże, ale na pewno warto docenić kroki w kierunku ekologicznego i przyjaznego klientowi biznesu gastronomicznego.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

HH

0 0

Biorąc pod uwagę, że kasują 17zl za eklera, to mają z czego odliczać xD 11:46, 02.12.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%