Zamknij

W Gdańsku startuje drugie lodowisko! Poznaliśmy cennik i harmonogram

11:37, 17.11.2023 .
Skomentuj Fot. Pixabay Fot. Pixabay

W piątek, 17 listopada, Gdański Archipelag Kultury otwiera lodowisko na placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. Będzie to drugie takie miejsce działające w Trójmieście, zaraz po ślizgawce zlokalizowanej w Hali Olivia. Ci z Was, którzy chcieliby natomiast skorzystać z lodowiska w Sopocie będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Zostanie ono udostępnione dopiero w grudniu.

Lodowisko Gdańskiego Archipelagu Kultury jest jednym z niewielu obiektów o pełnowymiarowej tafli w regionie. W ciągu roku ślizga się na nim niemal 100 tysięcy łyżwiarzy w każdym wieku, czyli co piąty mieszkaniec Gdańska. Swoją popularność lodowisko zawdzięcza także kosmicznemu wyglądowi tak zwanego „balonu”, ale i wyjątkowo dogodnej lokalizacji w samym centrum miasta. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Gdańska i okolic ślizgawka czynna jest 7 dni w tygodniu (w poniedziałki tylko dla grup zorganizowanych), do późnych godzin wieczornych.

__

 Harmonogram wejść w piątek (17 listopada)

14:30, 16:00, 17:30, 19:00, 20:30

 Harmonogram wejść w sobotę i niedzielę (18 i 19 listopada)

11:30, 13:00, 14:30, 16:00, 17:30, 19:00, 20:30

__

Cennik biletów

Jednorazowy wstęp kosztuje 20 zł za godzinę. Bilet rodzinny dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci do lat 14 to koszt 60 zł. Wypożyczenie lub ostrzenie łyżew – 15 zł, a wypożyczenie kasku bezpłatne.

Bilety dostępne będą do kupienia w kasie biletowej na lodowisku lub na https://bilety.gak.gda.pl/.

___

Honorowane są karty Multisport i FitProfit. Karty te nie zwalniają z opłaty za ewentualne ostrzenie lub wypożyczenie łyżew. Ilość wejść na karty Multisport i Fit Profit jest zależna od ustawień karty. Szczegółowe informacje o limitach można uzyskać kontaktując się z operatorem karty.

Oprócz tego honorowana jest także Kartę Mieszkańca. Gdańszczanie mogą z niej korzystać raz w roku, od wtorku do piątku. Karta Mieszkańca nie zwalnia z opłaty za ewentualne ostrzenie i wypożyczenie łyżew. Należy pamiętać, że Karta Mieszkańca musi być zaktualizowana.

Wszystkie szczegóły dotyczące Gdańskiego Lodowiska GAK znajdziecie na www.gak.gda.pl/informacje-i-dokumenty/.

Źródło: Gdański Archipelag Kultury

[ZT]19988[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%