Zamknij

BrassWoodFest w sierpniu! Zapowiedziano kolejną edycję sopockiego festiwalu

12:41, 17.02.2021 | P.S
Skomentuj BrasswoodFest 2020. Fot. Karol Makurat Tarakum Photography.
REKLAMA

Po entuzjastycznie przyjętej „zerowej” edycji sopockiego, akustyczno-elektronicznego festiwalu czas na odsłonę 0.1, która odbędzie się 7 sierpnia na scenie Lasy Opery Leśnej w Sopocie.

Można już kupować specjalne bilety kolekcjonerskie na sierpniowy festiwal. 221 takich biletów trafiło do sprzedaży na platformę eBilet. Bonusem jaki wiąże się z zakupem biletu już teraz jest nie tyko numerowany bilet z pierwszej, niewielkiej puli, ale także ręcznie wykonany, pamiątkowy drewniany breloczek.

– W roku 2020 spełniło się moje marzenie. Połączyliśmy magię akustycznych instrumentów z elektronicznymi brzmieniami, tworząc wyjątkową w magicznym lesie krainę dźwięków i spotkań muzycznych ponad gatunkami i podziałami – wyjaśnia Łukasz L.U.C. Rostkowski, pomysłodawca wydarzenia #BrassWoodFest. – Do pełnej wizji tego boutiqe festiwalu nam jeszcze daleko, ale edycja 0.1 będzie kolejnym krokiem w jej kierunku, w duchu „slow fest" – dodaje L.U.C. Rostkowski. 

BrassWoodFest odbędzie się 7 sierpnia 2021 r. już po raz drugi. Fani mogą spodziewać się muzycznej nocy dialogu tradycji z futuryzmem, podczas której prawie połowa koncertów odbędzie się bez nagłośnienia z naturalnym dźwiękiem żywych instrumentów. Nie wiadomo jeszcze jaka pula biletów trafi do sprzedaży, ale będzie ona prawdopodobnie ograniczona ponieważ organizatorzy chcą zadbać o komfort i przestrzeń dla uczestników festiwalu.

Urząd Miasta Sopotu

[ZT]5208[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%