Zamknij

Zwiedź Operę Leśną z przewodnikiem! Skorzystaj z niezwykłej atrakcji

14:00, 19.11.2023 .
Skomentuj

Opera Leśna to jeden z najcenniejszych zabytków Sopotu i jeden z najbardziej unikalnych obiektów tego typu w Europie. W dwa kolejne czwartki, 23 i 30 listopada, będzie można zwiedzić ją z przewodnikiem i poznać jej sekrety.

Opera Leśna w Sopocie to jeden z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych amfiteatrów w Europie. To właśnie tutaj odbywają się co roku Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Festiwal Operowy. Teraz każdy ma szansę poznać to wyjątkowe miejsce od kuchni.

Już w dwa najbliższe czwartki, 23 i 30 listopada, odbędzie się bezpłatne zwiedzanie Opery Leśnej z przewodnikiem. Podczas dwugodzinnej wycieczki uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć najciekawsze miejsca amfiteatru, w tym:

  • widownię z niesamowitą akustyką
  • scenę, na której występowały największe gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej
  • garderoby i backstage, które na co dzień są niedostępne dla publiczności

Wycieczka będzie również okazją do poznania historii Opery Leśnej i jej bogatej tradycji. Uczestnicy dowiedzą się, jak powstał amfiteatr, jakie wydarzenia się tu odbywały i jakie gwiazdy występowały na jego scenie.

Zwiedzanie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie informacji w wiadomości prywatnej na facebookowym profilu Opery Leśnej, do środy do godz. 16:00. Osoby zapisane proszone są o zbiórkę o godzinie 12:00 przy bramie Opery Leśnej.

To będzie niezapomniane przeżycie dla wszystkich miłośników muzyki i kultury. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!

[ZT]19968[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%