Zamknij

Koncert charytatywny w Sopocie! Kolędy świata i Europy na pomoc Ukrainie

10:05, 15.12.2022 . Aktualizacja: 10:05, 15.12.2022
Skomentuj Fot. Adobe Stock Fot. Adobe Stock

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert kolęd świata i Europy - „Światło i ciepło”, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na potrzeby mieszkańców ogarniętej wojną Ukrainy. Recital Piotra Kosewskiego z zespołem, w składzie: Anna Rocławska-Musiałczyk – piano/aranżacje, Kaja Morawiec - flet, Klaudia Rucińska – perkusja, Adam Pachla – kontrabas. Gościnią specjalną będzie Krystyna Gedzik. W sobotę, 17 grudnia, w sopockim Teatrze Atelier odbędą się dwa koncerty: o godzinie 17.00 i 19.00.

Fot. materiały organizatorów

Organizatorem koncertu jest Teatr Nieduży i Zupa na Monciaku.

- Mamy nadzieję, że dzięki Państwa otwartym sercom kupimy świece, butle gazowe z lampami, kuchenkami i promiennikami ciepła, lampy naftowe, lampy led i baterie, generatory prądu oraz wszystko to, co ułatwi przetrwanie w wojennej ciemności, chłodzie i głodzie. Koce, ciepłe skarpety, leki, żywność… Umożliwi to nam także sfinansowanie kosztów transportu pomocy, tak abyśmy pomoc mogli dostarczyć najbardziej potrzebującym w Ukrainie do rąk własnych - przekonują organizatorzy.

Jak zdobyć zaproszenie?

Aby zdobyć zaproszenie, należy odwiedzić stronę zbiórki internetowej, a następnie w sekcji "oferty" wystarczy wybrać koncert na odpowiednią godzinę. Minimalna wpłata to odpowiednio min. 49 lub 51 zł. Dostępnych jest po 60 biletów na każdy z terminów koncertu.

WAŻNE: Jedna wpłata, niezależnie od zadeklarowanej wysokości zapewnia otrzymanie jednoosobowego zaproszenia. W celu zamówienia dwóch lub więcej zaproszeń - należy wykonać więcej oddzielnych wpłat. Zaproszenia otrzymają Państwo drogą mailową.

Dodatkowo zbiórkę można wesprzeć nabywając wyjątkowe plakaty. Plakat dla Ukrainy powstał w marcu 2022 roku jako wyraz wsparcia i solidarności z narodem ukraińskim walczącym o swoją wolność. Jest to symbol niezłomności i odwagi wszystkich obywateli Ukrainy stojących w obliczu brutalnej, rosyjskiej agresji. Autorem jest Marcin Wolski, ilustrator i grafik z Sopotu. Dla pierwszych dziesięciu osób, które wpłacą 200 zł, organizatorzy koncertu prześlą plakat w formacie A2.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%