Zamknij

Spektakl "BallaDina" robi furorę w Sopocie! Zobaczymy go jeszcze w najbliższą niedzielę

13.16, 18.10.2022 . Aktualizacja: 08.44, 19.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Teatr Nieduży ma zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy muzyczny i komediowy monodram - drag muzykał "BallaDina" na podstawie tekstu Jeremiego Przybory z muzyką Jerzego Wasowskiego. Spektakl będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie (Aleja Franciszka Mamuszki 2).

Spłyconą i skróconą wersję "Balladyny" Juliusza Słowackiego opowie i zaśpiewa drag queen Dina, której towarzyszyć będzie zespół muzyczny w składzie: Magdalena Maniewska - obój, Sylwia Adamska - klarnet, Karolina Borodacz - fagot, Artur Elert - trąbka. Kabaretowa wersja krwawej opowieści w reżyserii Piotra Kosewskiego przeniesie Państwa w świat niezwykłego humoru, inteligentnego żartu i pięknych melodii, a jednocześnie przypomni jedno z arcydzieł polskiej literatury dramatycznej.

Drag Muzykał "BallaDina"

  • Spłycił i skrócił: Jeremi Przybora
  • Muzyka: Jerzy Wasowski
  • Aranżacje muzyczne: Tomasz Chyła
  • Reżyseria światła i dźwięku: Mateusz Gierc
  • Reżyseria: Piotr Kosewski
  • Występuje: Dina
  • Zespół muzyczny: Magdalena Maniewska - obój, Sylwia Adamska - klarnet, Karolina Borodacz - fagot, Artur Elert - trąbka

Organizatorzy: Teatr Nieduży

Partnerzy: Teatr Atelier, Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Opinie

Spektakl miał swoją premierę 1 października 2022 roku i spotkał się z przychylnymi odbiorem ze strony publiczności. O jego ciepłym przyjęciu świadczą m.in. komentarze widzów.

(z portalu kupbilecik.pl)

LESZEK:

"Wspaniałe przedstawienie! Pełne humoru najlepszych lotów. Świetnie zagrany i zaśpiewany monodram. Polecam!!"

MARIA:

"Zaczęło się od kieliszka naleweczki z malin, które zbierała.....Alina ! Dowiedziałam się o tym w trakcie spożywania, także było już za późno. Przeżyłam, obejrzałam, klaskałam, bo przedstawienie pełne dobrego słowa, muzyki i nietuzinkowego Wykonawcy".

ELŻBIETA:

"Rewelacyjny projekt Przybory i Wasowskiego w bardzo dowcipnym wykonaniu. Brawo. polecam wszystkim miłośnikom intelektualnego i subtelnego kabaretu sprzed lat".

Najbliższe spektakle

Bilety dostępne na kupbilecik.pl:

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%