Zamknij

Noś z dumą barwy Ogniwa i poczuj się jak Mistrz Polski! Rugbiści zachęcają do wsparcia klubu

18:23, 20.07.2020 | P.S
Skomentuj Graf. materiały organizatora
REKLAMA

Ogniwo Sopot po raz kolejny wychodzi do swoich fanów z ciekawą inicjatywą. Tym razem sopoccy rugbiści chcą zachęcić do wsparcia klubu w akcji crowdfundingowej, której celem będzie zbiórka pieniędzy na zakup 150 kompletów strojów meczowych dla wszystkich zawodników Ogniwa – od najmłodszych po seniorów.

Zbiórka będzie prowadzona na portalu zrzutka.pl, na którym od 20 lipca będzie dostępna akcja #ModaNaMistrza, która potrwa do 10 sierpnia. Wydarzenie będzie bazowało na mistrzowskiej historii sopockiego klubu. Ogniwo chce zachęcić kibiców, by z dumą nosili barwy klubu i sami czuli się jak mistrzowie Polski.

Wspierając akcję na zrzutka.pl, darczyńcy będą mogli wybrać spośród kilku przygotowanych przez organizatorów pakietów wsparcia. Każdy pakiet to inny zestaw upominków od Ogniwa Sopot. Poniżej kilka z nich:

  • pakiet Mikrus: naklejka + certyfikat,
  • pakiet Mini-żak: videożyczenia urodzinowe od zawodnika drużyny seniorów + certyfikat,
  • pakiet Żak: wpinka klubowa + karnet na rundę jesienną + certyfikat,
  • pakiet Młodzik: t-shirt + karnet na rundę jesienną + certyfikat,
  • pakiet Kadet: koszulka meczowa + certyfikat,
  • pakiet Junior: koszulka meczowa + karnet na rundę jesienną + certyfikat,
  • pakiet Senior: koszulka meczowa + wpinka + karnet VIP na rundę jesienną + certyfikat,
  • pakiet Veteran: koszulka meczowa + wpinka + krawat + karnet VIP na rundę jesienną + certyfikat. 

– Dobrze rozpoznawalne w rugbowej Polsce hasło „Ogniwo Family” to przede wszystkim Wy: kibice, partnerzy, rodziny, przyjaciele i fani – wszyscy tworzymy Ogniwo Sopot i wzajemnie się wspieramy! To dzięki Wam możemy się rozwijać i to dla Was gramy o najwyższe trofea! –przekonują organizatorzy. –  Kwotę, jaką chcemy pozyskać we wspólnej zbiórce, ustaliliśmy na 23 000 zł. Kwota nie jest przypadkowa, w końcu 23 to liczba zawodników, jaka może wystąpić w jednej drużynie podczas meczu rugby. Liczymy na to, że akcja odbije się dużym echem i do naszej rodziny dołączy wielu nowych członków. Wiemy, że możemy na Was liczyć, tak jak Wy możecie liczyć na nas! Do zobaczenia! – podsumowują akcję.

Ogniwo Sopot to aktualny Mistrz Polski w rugby 15-osobowym (2019) oraz zdobywca Pucharu Polski (2020). Łącznie klub zdobył w swej historii 10 tytułów mistrzowskich i 10 Pucharów Polski. Ponadto klub prężnie szkoli grupy młodzieżowe. W tym roku w kategorii żak Ogniwo było najlepsze w kraju. Nasz klub zajął II miejsce w ogólnopolskiej klasyfikacji grup młodzieżowych. 

Ogniwo Sopot

[ZT]5262[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%