Zamknij

Ogniwo Sopot - porażka w Krakowie i sesja zdjęciowa w Sopotkowie!

11:54, 24.10.2019 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

Drużyna rugby Ogniwo Sopot poległa w wyjazdowym meczu siódmej kolejki Esktraligi z zespołem Juvenii Kraków wynikiem 36:22 (13:15). Był to jeden z gorszych meczów w wykonaniu drużyny, co bezlitośnie wykorzystali niezwykle ambitni, szybcy i mocno zmotywowani rywale. Juvenia zdecydowanie zasłużyła na zwycięstwo, ale Ogniwo nie składa broni i z pewnością wyciągnie wartościowe wnioski z zimnego prysznica, jaki spotkał ich w Krakowie.

Najlepszy zawodnik meczu, Robert Olszewski w pomeczowym wywiadzie 

Na pierwszy mecz nowej edycji europejskich Rugby Europe Trophy, w których bierze udział reprezentacja Polski seniorów, powołanie otrzymało aż siedmiu ogniwiaków: Stanisław Powała-Niedźwiecki, Piotr Zeszutek, Marek Przychocki, Wojciech Piotrowicz, Mateusz Plichta, Jakub Burek oraz Radosław Bysewski. Ponadto w sztabie szkoleniowym znalazł się Karol Czyż, zaś w ekipie fizjoterapeutów Karol Grablowski. Polacy zmierzą się 2 listopada z reprezentacją Niemiec. Mecz zostanie rozegrany w Łodzi na stadionie ŁKS-u o godzinie 15.00.


Przed wyjazdem do Krakowa nasi zawodnicy odwiedzili Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Sopotkowo”, gdzie wzięli udział w sesji zdjęciowej do specjalnego kalendarza na 2020 rok. Ogniwiacy pozowali do zdjęć z psami mieszkającymi na co dzień w schronisku. Premiera kalendarza odbędzie się 8 grudnia w klubie 3 Siostry w Sopocie.


Ogniwiacy w sesji zdjęciowej w Sopotkowie 


Po raz kolejny świetnie spisali się najmłodsi podopieczni Ogniwa. Podczas rozgrywanego w Sopocie Turnieju Dzieci i Młodzieży sopoccy mini-żacy zdobyli trzecie miejsce, zaś żacy i młodzicy zwyciężyli rywalizację w swoich kategoriach wiekowych.

Przed nami niemal miesiąc przerwy od ligowych zmagań, a to za sprawą meczu reprezentacji i przypadającej w tym okresie kolejki, w której Ogniwo Sopot musi pauzować ze względu na niezgłoszenie się do rozgrywek zespołu KS Budowlani Łódź. Ostatni mecz w tej rundzie zagramy 16 listopada, mierząc się w wyjazdowym meczu z drużyną Lechii Gdańsk.


W najbliższy piątek drużyna zaangażuje się w Dzień Sportu, promując rugby w sopockich szkołach. Początek akcji o godzinie 10. 30

inf. Ogniwo Sopot

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz