Zamknij

Sopocki Klub Żeglarski rozwija sekcję SUP! To sport dobry dla osób w każdym wieku

12:00, 13.11.2023 .
Skomentuj Fot. SKŻ ERGO Hestia Sopot Fot. SKŻ ERGO Hestia Sopot

Sopocki Klub Żeglarski ERGO Hestia Sopot, znany dotychczas głównie z żeglarstwa, rozszerzył zakres swojej działalności m.in. o sekcję SUP, która już odnosi sukcesy, reprezentując klub i Sopot w Polsce i za granicą.

Sopocki Klub Żeglarski ERGO Hestia postanowił dołączyć do Polskiego Związku Kajakowego i Polskiego Związku Surfingu, co otwiera przed klubem i zawodnikami nowe perspektywy i możliwości rozwoju. Jednym z celów jest rozwijanie sekcji SUP, czyli Stand-Up Paddle, która zyskuje coraz większą popularność zarówno wśród młodych, jak i starszych miłośników sportów wodnych. Sopocka sekcja zawodników SUP już teraz odnosi sukcesy osiągając znakomite wyniki i reprezentując klub na arenie międzynarodowej.

SUP to sport dobry dla osób w każdym wieku, od najmłodszych do seniorów. W nadchodzącym sezonie, już od kwietnia 2024 r., działalność w Sopockim Klubie Żeglarskim rozpocznie sekcja dla najmłodszych, która nie tylko rozwinie umiejętności pływania na desce SUP, ale przede wszystkim zachęci dzieci i młodzież do aktywności na wodzie, promując przy okazji zdrowy styl życia.

SKŻ ERGO Hestia zaprasza wszystkich entuzjastów tego sportu na pierwsze zawody SUP, które odbędą się już 1 kwietnia 2024 r. w Sopocie. Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, rywalizacji z innymi pasjonatami i spędzenia aktywnie czasu nad morzem.

Do zobaczenia na desce w Sopockim Klubie Żeglarskim ERGO Hestia Sopot!

Źródło: Urząd Miasta Sopotu

[ZT]19780[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%