Piłkarze Ogniwa Sopot z trzecią wygraną z rzędu

14:08, 05.06.2023 . Aktualizacja: 14:13, 05.06.2023
Skomentuj Fot. Pexels Fot. Pexels

W niedzielę, 4 czerwca, piłkarze Ogniwa Sopot wybrali się na mecz do Władysławowa, aby zmierzyć z miejscowym MKS-em II. Po dość jednostronnym widowisku Ogniwo pokonało gospodarzy 5:1 (3:1). Bramki dla podopiecznych Rafała Langowskiego zdobyli: dwukrotnie Szymon Walaszczyk, Mateusz Patera (rzut karny), Maciej Karpus i Artur Fal.

W tym meczu sopocianie zagrali w dość eksperymentalnym składzie. W stosunku do ostatniego spotkania trener dokonał pięciu zmian, ale i tak nie wpłynęło to na dobrą grę Ogniwa. Już po 30. minutach nasza drużyna prowadziła 3:0, a wynik mógł być zdecydowanie wyższy. Ostatecznie nasza ekipa zdobyła pięć bramek i straciła tylko jedną. Dubletem popisał się Szymon Walaszczyk, który w tym spotkaniu zaliczył też dwie asysty. Pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył Mateusz Patera, a w tej rundzie Artur Fal. Jednego gola dorzucił wracający po krótkiej przerwie Maciej Karpus.

Za tydzień w sobotę o godzinie 17:00, Ogniwo podejmie KP Gdynia na stadionie przy ul. 23 marca 95. Już dziś serdecznie zapraszamy!

• Skład: Galuhn – B.Pfeiffer, P. Pfeiffer, Rodnenok, Machliński (70. Frukacz), Walaszczyk, Langowski (60. Szwed), Patera, Karpus, Czecholiński, Fal (30. Godlewski).
  • Trener: Rafał Langowski.