Zamknij

Żółci vs Czarni, czyli ostatni akcent sezonu 2022/2023!

10:30, 17.05.2023 .
Skomentuj Fot. Trefl Sopot Fot. Trefl Sopot

W sobotę 20 maja o 17:00 w sali treningowej ERGO ARENY rozpocznie się wyjątkowy mecz Żółci vs Czarni! W spotkaniu wezmą udział nasi kibice oraz zawodnicy i trenerzy Trefla Sopot. Rywalizacja będzie miała unikatowy charakter – w rolę trenerów drużyn wcielą się Rolands Freimanis i Michał Kolenda, kibice pokażą swoje umiejętności na parkiecie, zaś członkowie sztabu szkoleniowego zajmą się sędziowaniem.

Każdy zespół będzie miał także swój Klub Kibica, zaś spikerem zostanie… Odpowiedź już w sobotę w ERGO ARENIE! Kibiców, którzy są zainteresowani czynnym udziałem w meczu prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z imieniem i nazwiskiem na adres [email protected]. Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a liczba miejsc jest ograniczona. Pozostałych zapraszamy do dopingowania – wejście C1, wstęp wolny!

Mecze z kibicami „Żółci vs Czarni” były organizowane przez klub już przed pandemią koronawirusa. Spotkaniom zawsze towarzyszyła świetna zabawa i tak będzie również teraz! Oprócz zmagań meczowych przygotujemy także m.in. konkursy z nagrodami, w których – oprócz kibiców – również wezmą udział zawodnicy, a także przedstawiciele zarządu klubu i marketingu. Dla uczestników rywalizacji zostanie przygotowana woda Nata, a podczas wydarzenia będzie działać sklepik, w którym znajdziecie koszulki meczowe, szaliki oraz inne gadżety.

Zapraszamy!

Źródło: Trefl Sopot

[ZT]17227[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%