Co to były za emocje! Piłkarze Ogniwa Sopot zremisowali z Wikęd II Luzino [WIDEO]

14:00, 20.03.2023 . Aktualizacja: 14:09, 20.03.2023
Skomentuj Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Remisem zakończyło się sobotnie spotkanie na otwarcie rundy wiosennej. Zespoły Ogniwa Sopot i Wikęd II Luzino zakończyły mecz z wynikiem 2:2.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Obie drużyny walczyły o każdą piłkę i starały się przejąć kontrolę nad grą. Jednak to zawodnicy Ogniwa jako pierwsi objęli prowadzenie w 16 minucie. Po rajdzie lewym skrzydłem i podaniu Maćka Karpusa, piłkę do siatki skierował Piotr Ruszkul. Niestety na przerwę sopoccy zawodnicy schodzili przy wyniku remisowym. Goście zdołali strzelić bramkę do szatni w 42 minucie.

Druga połowa to już przewaga gospodarzy. Sopocianie zagrali zdecydowanie lepiej niż w pierwszej połowie i stworzyli sobie więcej okazji do zdobycia bramek. W 60. minucie ponownie objęli prowadzenie za sprawą gola Mateusza Czecholińskiego, po podaniu Mateusza Patery.

Kolejne minuty przynosiły kolejne sytuacje. Najpierw po strzale głową Piotr Ruszkul trafił w słupek, a chwilę później, w sytuacji sam na sam, strzelił prosto w bramkarza. Niestety niewykorzystane okazje zemściły się w 90. minucie, gdy goście doprowadzili do remisu i właśnie z takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.