Zamknij

Nieplanowany dzień wolnego Ogniwa Sopot. Rywale z Łodzi nie przyjechali na mecz

09:14, 30.08.2021 | Emil Bogumił
Skomentuj
REKLAMA

Z powodu wypadku na autostradzie A1 i wielkiego zatoru drużyna Budowlani SA Łódź nie przyjechała na niedzielny mecz do Sopotu. Rywale Ogniwa początkowo poinformowali o spóźnieniu. Po długim czasie oczekiwania zawrócili do domu.

Spotkanie zapowiadano jako "powtórkę finału sezonu 2020/2021". Kilka tygodni temu Budowlani Łódź przegrali w Sopocie walkę o tytuł mistrzowski. Do niedzielnego rewanżu jednak nie doszło.

Z takiego obrotu sprawy niezadowolenia nie kryli kibice z Sopotu.

Unik Łodzi żeby zagrać mecz na koniec rozgrywek. Walkower dla Ogniwa - napisał pan Piotr.

 

Kibice dojechali, drużyna nie... Pozdrawiam logistyka wyprawy! - dodał pan Konrad.

Oświadczenie w sprawie nierozegranego spotkania wydały także władze Ogniwa Sopot.

Szanowni kibice rugby,

 

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Ogniwo oświadcza, że klub dokonał wszelkich starań w celu doprowadzenia do rozegrania meczu II kolejki Ekstraligi Rugby pomiędzy Ogniwem Sopot a Master Pharm Rugby Łódź w dniu 29.08.2021 r.

 

Byliśmy gotowi przesunąć godzinę rozpoczęcia meczu na tyle, aby dać gościom pełen komfort przygotowania do sportowej rywalizacji, na którą tak wielu z Was czekało. Taką też propozycję przedstawiliśmy zarówno zarządowi łódzkiego klubu, jak i przewodniczącemu Komisji Gier i Dyscypliny.

 

Podjęliśmy skuteczne rozmowy z wszystkimi podmiotami i osobami obsługującymi wydarzenie (zabezpieczenie medyczne, sędziowie, realizacja transmisji TV, obsługa techniczna, radiofonizacja, strefa gastronomiczna) w celu przesunięcia w czasie świadczonych usług.

 

Niestety z przyczyn od nas niezależnych mecz nie doszedł do skutku.

 

Powstrzymujemy się od komentowania decyzji oraz narracji przedstawionej w mediach społecznościowych Master Pharm Rugby Łódź oraz życzymy gościom bezpiecznego powrotu do domu.

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%