Zamknij
REKLAMA

Zakaz handlu w niedzielę? Biedronka znalazła sposób, jak sprzedawać codziennie

11:47, 10.05.2020 | A.N
Skomentuj Fot. Materiały prasowe
REKLAMA

Zakupy w jednej z najpopularniejszych sieci marketów – Biedronce – będą teraz możliwe w każdy dzień tygodnia, również w niedziele niehandlowe. Jest to efekt poszerzenia współpracy Jerónimo Martins Polska z firmą kurierską Glovo. Niezbędne produkty otrzymamy prosto do domu.

Biedronka zacieśnia współpracę z Glovo od 10 maja. Zakupy online przy użyciu aplikacji są możliwe w 16 największych polskich aglomeracjach, w tym w Sopocie. Odtąd wszystkie niezbędne produkty otrzymamy od dostawców również w niedziele niehandlowe. Do wyboru mamy około 1500 produktów, zarówno spożywczych, jak i kosmetycznych.

– Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, dlatego też intensyfikujemy współpracę z Glovo. Chcemy być dostępni dla naszych klientów  w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu – informuje Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Biedronka nawiązała współpracę z Glovo w kwietniu. Sieć marketów zbadała też, które produktu kupione przez internet okazały się najbardziej potrzebne. Na pierwszym miejscu popularności są banany, na drugim filety z piersi kurczaka, a najniższy stopień podium należy do pomidorów malinowych. Klienci Biedronki często sięgają również po: masło ekstra polskie, papier toaletowy, jaja Moja Kurka z wolnego wybiegu, winogrona bezpestkowe, świeży filet z łososia, cytryny oraz awokado.

Klienci kupią online produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji. Liczba placówek sieci Biedronka realizujących dostawy e-zakupów w systemie Glovo przekroczyła 200 w 16 polskich miastach.

(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Dale B.CooperDale B.Cooper

1 0

Nienasycona , wiecznie głodna zysku firma. 09:23, 05.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hmmmhmmm

0 0

a nie : leniwi rozwydrzeni klienci??? Jak lenistwo innych daje ci zarobić to trzeba być idiotą by nie skorzystać. Zresztą to chyba ukłon w stronę tych co nie mogą lub boją się chodzić po zatłoczonych miejscach. Ale Polacy to potrafią narzekać że inny ma lepiej....... 12:20, 05.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%