Zamknij

Click&Boat - popłyń w rejs życia - 30 tys. jachtów czeka - zarezerwuj jeden z nich już dziś!

08:51, 09.09.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Jak wynająć jacht przez internet?

Nowoczesne rozwiązania ułatwiają nam życie na każdym kroku. Również branża czarterowa rozwija się, a czarter jachtów przez internet nie jest już dzisiaj niczym niezwykłym. Z platformą Click&Boat możliwe jest wynajęcie jachtu korzystając z przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej. To rozwiązanie, które ułatwia zarówno właścicielom jachtów oferowanie ich potencjalnym czarterującym, jak i dokonanie rezerwacji klientom, którzy chcą zorganizować swój wypoczynek na pokładzie.

Rejs po Zatoce Gdańskiej

Rejs na pokładzie jachtu żaglowego lub szybkiej motorówki to świetny sposób na relaks w Sopocie. Spokojne, osłonięte od morza, wody Zatoki Gdańskiej świetnie sprawdzają się podczas rekreacyjnego pływania. Wyruszając z przystani na samym końcu sopockiego molo, można popłynąć na Hel lub skierować się w stronę Gdyni lub Gdańska. W rejonie Zatoki Gdańskiej można znaleźć bogatą ofertę jachtów do wynajęcia oraz świetnie rozwiniętą infrastrukturę żeglarską.

Rezerwacja czarteru jachtu na platformie

Oferta Click&Boat to ponad 30 tysięcy jachtów żaglowych, katamaranów, jachtów motorowych i pontonów RIB na całym świecie. Zarezerwowanie jednego z nich jest bardzo proste. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki jednostek, która pozwala na doprecyzowanie zapytania w oparciu o takie kryteria jak: lokalizacja, typ łodzi, wielkość i inne. Następnie można skontaktować się z właścicielami oferującymi jachty, które nas zainsteresują, bezpośrednio na platformie, korzystając z wbudowanego komunikatora. Można też od razu wysłać zapytanie o rezerwację. Płatność dokonywana jest w bezpieczny sposób za pośrednictwem platformy. Przed dokonaniem rezerwacji można sprawdzić opinie wystawione przez innych użytkowników.

Oferta dla właścicieli jachtów i armatorów

Platforma pozwala prywatnym właścicielom łodzi oraz profesjonalnym armatorom na publikowanie ogłoszeń ich jednostek i wynajmowanie ich za pośrednictwem strony. Właściciele jachtów mają do dyspozycji panel do zarządzania rezerwacjami. Mogą kontaktować się z potencjalnymi klientami za pośrednictwem platformy, weryfikować ich uprawnienia żeglarskie oraz opinie od poprzednich wynajmujących.

Z platformą współpracują już liczni armatorzy na polskim wybrzeżu i na Mazurach. Aby dołączyć do tego grona, wystarczy bezpłatnie zarejestrować się na stronie, by zyskać dostęp do grupy 3 milionów użytkowników z całego świata odwiedzających platformę co miesiąc.

https://www.clickandboat.com/pl/

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone