Zamknij

Wojciech Szubert - biznes połączony z pasją to gwarancja sukcesu

12:49, 05.06.2019 R.C Aktualizacja: 12:29, 06.06.2019
Skomentuj

Myślisz o prowadzeniu własnego biznesu? Zastanawiasz się jaka branża zapewni Ci największe zyski? Oczywiście kwestia finansowa jest ważna, ale warto pomyśleć przede wszystkim o tym, co lubisz robić, w czym dobrze się czujesz i co sprawi Ci przyjemność. Osoby, które odniosły biznesowy sukces to właśnie pasjonaci, którzy swoje zainteresowania połączyli z życiem zawodowym i dzięki temu są w takim miejscu jakim są - na szczycie.

Wojciech Szubert - biznes połączony z pasją

Idealnym na to przykładem jest Wojciech Szubert - polski biznesmen, który dzieli się swoim doświadczeniem i w firmie Grand Holding wspiera przedsiębiorców - tych młodych, początkujących, ale nie tylko - w ich biznesowej drodze. Jak mówi Wojciech Szubert: “Biznes jest dla mnie sposobem na dawanie wartości innym. Nigdy nie traktowałem swojej działalności jako cel sam w sobie – zawsze było coś „ponad”.”

Ponadto Wojciech Szubert jest pasjonatem podróży, co udało mu się połączyć z pracą. Kontakty międzynarodowe m.in. z Iranem, pozwoliły mu np. uczestniczyć w spotkaniu z Ambasadorem Islamskiej Republiki Iranu w PolsceRaminem Mehmanparastem oraz zainicjować wyprawę „Iran śladami polskich uchodźców”.

Iran. Śladami Polskich Uchodźców

“Projekt wyprawy „Iran. Śladami Polskich Uchodźców” ma dla mnie ogromne znaczenie. Dziś rzadko mówi się o fakcie, że od 1942 roku przerzucono drogą morską z terenów Rosji do Iranu ponad 115 tys. Polaków. Mniej więcej 20 tysięcy z tej liczby stanowiły dzieci. Większość z nich rozmieszczono w obozach dla uchodźców, m.in. w Teheranie, Ahwazie i Meszhedzie, gdzie organizowano liczne placówki opiekuńcze, edukacyjne i kulturalne.

Wojciech Szubert po oficjalnym otwarciu wystawy, dodał także “Takie projekty pozwalają promować dialog międzykulturowy i międzycywilizacyjny.

Małe Szczęścia

Inicjatywa organizatorów docelowo posłuży wielu pokoleniom. Zebrana dokumentacja fotograficzna i filmowa, wywiady, wspomnienia i opowieści osób, które pielęgnują pamięć o polskich uchodźcach przełoży się na cykl wykładów i warsztatów organizowanych w szkołach i na uniwersytetach.” Wojciech Szubert wspiera dobrze rokujące start-upy oraz działa charytatywnie. Jest założycielem fundacji „Małe Szczęścia”, która wspiera utalentowane dzieci z potrzebujących rodzin w rozwoju ich pasji.

Kolejnym przykładem na „zgrabne” połączenie zainteresowań z biznesem, jest aplikacja jaką stworzył Szubert. Jako miłośnik sportu, wymyślił bardzo funkcjonalna aplikację „GdzieGramy”, dzięki której w krótkim czasie można znaleźć kompanów do wspólnego uprawiania sportu.

Działalność Wojciecha Szuberta wielokrotnie została nagradzana i wyróżniana m.in. statuetką Gentlemana, przyznawaną przez ekskluzywny miesięcznik dla mężczyzn „Gentleman”. Oprócz niego wyróżnieni byli m.in. Krzysztof Hołowczyc, Piotr Kraśko czy Andrzej Piaseczny. W zeszłym roku został powołany przez Dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM na członka Społecznej Rady Programowej Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

„Dodatkowe zajęcia sprzyjają kształtowaniu w młodych ludziach potrzeby podnoszenia swoich kwalifikacji, bycia mobilnym oraz zdolnym do szybkiego przekwalifikowania czy dostosowania się do potrzeb potencjalnych pracodawców. Uzupełnianie planu studiów zwłaszcza o zajęcia, które pomogą rozszerzyć umiejętności praktyczne, a także dadzą możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia absolwentów WNPiD z pewnością ułatwią studentom start na rynku pracy i zalążek do ICH kariery zawodowej. To zaszczyt, że mogę w tym uczestniczyć” – powiedział Wojciech Szubert przy odebraniu powołania.

Jak widać biznes to nie tylko ciężka praca, wyrzeczenia i brak czasu na życie prywatne. Jeśli robisz to co lubisz, praca staje się Twoim hobby, rozwija Cię i sprawia, że stajesz się człowiekiem spełnionym.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%