Zamknij

Nowy hotel na Bitwy pod Płowcami. Kiedy otwarcie?

13:59, 09.02.2019 | Przemysław Szczygieł
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiały prasowe - wizualizacja

Baza sopockich miejsc noclegowych ma powiększyć się o kolejnych 230 pokojów i apartamentów. Według zapewnień inwestora nowy hotel przy ul. Bitwy pod Płowcami ma zostać ukończony w pierwszym kwartale bieżącego roku, zaś do użytku powinien zostać oddany do końca tego roku.

Miejsce będzie działało pod marką Radisson Blu - znanej sieci hotelarskiej. Goście będą mogli cieszyć się między innymi jacuzzi, sauną, a także strefą spa czy też 25-metrowym basenem. Znaczna część budynku zostanie zagospodarowana jako przestrzeń konferencyjna. Nie zabraknie również siłowni i sal fitness.

O znaczeniu powstającego hotelu informował portal Hotel Professionals:

"Najnowszy obiekt pozwoli nam poszerzyć zakres działania w Polsce, gdzie mamy już 13 hoteli, a także wzmocni naszą obecność w europejskich kurortach. Sąsiedztwo polskiego centrum biznesu i wspaniałej metropolii sprawia, że hotel będzie atrakcyjny zarówno dla turystów, jaki i klientów biznesowych" - wyjaśniał Elie Younes, wiceprezes i dyrektor ds. rozwoju Carlson Rezidor Hotel Group.

Bartłomiej Kołubinski, członek zarządu Grupy Inwestycyjnej Hossa, również zabrał głos: "Będziemy działać z pasją, starając się zapewnić doskonałą obsługę wszystkim gościom inspirującego hotelu Radisson Blu w Sopocie. Przez cały proces przygotowania projektu i pozyskania marki Radisson Blu wspierała nas spółka Hotel Professionals, wiodąca firma zajmująca się doradztwem i zarządzaniem w sektorze hotelarskim w Polsce"

Kompleks hotelowy usytuowany jest na przeciwko Mera Hotel & Spa. W pobliżu znajdują się również Centrala Ergo Hestia i osiedle Królewskie Kamieniczki. Radisson Blu będzie sąsiadował z przestrzenią sopockich błoni.

(Przemysław Szczygieł)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Oj pismaki Oj pismaki

0 0

Pokoi a nie pokojów. 20:54, 13.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Przemysław SzczygiełPrzemysław Szczygieł

2 0

Dziękuję za uważną lekturę, niemniej forma jest poprawna. Odsyłam do komentarza prof. Mirosława Bańki na ten temat: https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/pokojow-czy-pokoi;10381.html

Pozdrawiam serdecznie 12:23, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone