Zamknij

Z-Water - środek czyszczący, który wygra z każdym brudem

13:04, 18.03.2022 |
Skomentuj
REKLAMA

Codzienne sprzątanie nie musi być koszmarem. Przekona się o tym każdy użytkownik Z-Water. Zastępuje on uniwersalne środki do konserwacji powierzchni, mycia okien, czyszczenia pomieszczeń sanitarnych i kuchennych oraz wiele innych detergentów.

Z-Water to nowość na polskim rynku, która może poprawić jakość życia wielu osób. Środek czyszczący stanowi wysoce wydajną alkaliczną wodę jonizowaną, która jest potoczną nazwą filtrowanej wody poddanej elektrolizie. Z-Water pełni funkcję detergentu, czyli pełni aktywną rolę w procesie usuwania brudu i dezynfekcji.

Technologię opracowano w Japonii - stworzono schemat procesu produkcji i odpowiednią maszynę. Na europejskim rynku Z-Water odniosło sukces w Szwecji. Od 2015 roku korzystają z niego firmy sprzątające, gminy, uczelnie wyższe i przedsiębiorstwa. 

Skuteczność środka czyszczącego Z-Water

Z-Water znalazł już pierwszych zadowolonych użytkowników w Polsce - model X-Power bardzo dobrze sprawdza się w naszym kompleksie hotelowym. Ważne jest, aby zachować wysoki standard czystości, dbając również o zdrowie naszych pracowników i gości. Z-Water usuwa różnego rodzaju zanieczyszczenia w pokojach i łazienkach - opowiadają przedstawiciele wielkopolskiego hotelu Wawrzyniak.

Nasza część restauracyjna chętnie sięga po produkt Z-Water wszystkich powierzchni. W kuchni rewelacyjnie działa na powierzchnie tłuste. Sprzątanie jest lżejsze i pracownicy zadowoleni. Polecamy go ze względu na szerokie zastosowanie, efektywność jak również bezpieczeństwo użytkowania - dodają właściciele hotelu Wawrzyniak.

Z-Water jest skutecznym narzędziem w gastronomii, przemyśle żywieniowym oraz wszędzie, gdzie mamy kontakt z jedzeniem. W Japonii stosuje się go m.in. do mycia żywności. Użytkownicy chwalą go za skuteczność przy czyszczeniu sprzętu kuchennego oraz powierzchni restauracji, w tym podłóg. Z-Water usuwa zalegający brud i likwiduje przy tym ryzyko pojawienia się wirusów oraz bakterii.

Z-Water to przyszłość sprzątania! Dostępność produktu w różnych pojemnościach sprawia, że ten środek czyszczący będzie stanowił niezawodny element wyposażenia domu, przedsiębiorstwa, czy firmy.

Poznaj opinie o Z-Water

“Z-Water pomaga nam w utrzymaniu czystości w naszych sklepach firmowych. Produkt jest bezwonny, bezpieczny w używaniu oraz bardzo efektywny na tłuszcz co sprawia ze pozostawia powierzchnie naprawdę bardzo czystą. Efekt czystości jest widoczny natychmiast .  Jesteśmy zadowoleni z Z-Water i polecamy innym firmom do korzystania ” ~ Firma Ciąder Mieso-Wedliny Sklepy firmowe

“Z-Water to produkt o szerokim zastosowaniu. Przy np, oklejaniu reklam na różnych powierzchniach ważne dla Nas jest aby tą powierzchnie otrzymać czysta, przed i po. Środek ten nie zawiera alkoholu ani innych substancji czynnych które mogłyby wpłynąć negatywnie na podkład z jakim pracujemy.  Z-Water działa antystatycznie co ułatwia nam prace. Jesteśmy rownież w stanie łatwo utrzymać nasze narzędzia pracy w czystości. Polecamy szerokie zastosowanie Z-Water”.~ ARTGRAF . reklama. druk. oklejanie

„Zadowolony klient jest dla nas najważniejszy. Oddając  klientowi już gotowe często wymarzone przez klienta meble musimy zadbać o każdy szczegół. Od kiedy używamy Z-Water oddajemy klientowi meble naprawdę czyste. Jesteśmy pewni ze usuneliśmy definitywnie zanieczyszczenia z powierzchni nie uszkadzając jej . Z-Water nie zostawia smug co bardzo dobrze sprawdza się rownież na meblach z połyskiem. Z zadowoleniem możemy polecić profesjonalny środek Z-WATER” ~ VAKER Projektant  i wykonawca mebli na wymiar

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%