Zamknij
REKLAMA

Sopot: Poszukiwania zaginionego 9-latka! Matka straciła go z oczu [WIDEO]

09:07, 16.08.2021 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

W ostatnią niedzielę po raz kolejny ratownicy prowadzili działania poszukiwawcze w rejonie morza i sopockiej plaży. Do ryzykownej sytuacji doszło około godziny 12.25. Matka dziewięciolatka straciła z oczu swoje dziecko. Jak była przekonana, mogło się ono znajdować w wodzie. O potencjalnym niebezpieczeństwie powiadomiła Sopockie WOPR.

Jak w każdej tego typu akcji algorytm jest prosty, ratownicy ze stanowiska wywieszają czerwona flagę, wypraszają ludzi z wody, a wszystkie nasze załogi i koordynator kąpieliska udają się na miejsce. Dalej to już chyba wszystkim znane rzeczy, mozolne przeszukiwanie lądu i wody, chociażby za pomocą tzw. żywego łańcucha - informują ratownicy w mediach społecznościowych.

Niedzielna akcja zakończyła się sukcesem. Nikomu nic się nie stało, a dziecko zostało odnalezione.

- Tym razem (jak w większości tego typu akcji, na szczęście!) mały podróżnik znalazł się cały i zdrowy po kilkudziesięciu minutach na lądzie. Oczywiście to, że większość dzieci odnajduje się na lądzie, nie usypia naszej czujności - za każdy razem dajemy z siebie 100 procent - zapewniają przedstawiciele Sopockiego WOPR.

W działaniach uczestniczyli także policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie oraz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Akcja poszukiwawcza została zarejestrowana, a film z jej przebiegu w najbliższym czasie ukaże się na kanale Sopockiego WOPR w serwisie Youtube.

[ZT]9914[/ZT]

[ALERT]1629097048223[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%