Zamknij

Impreza lata w Sopocie! Shanguy w Story Sopot

09:39, 09.08.2021 Emil Bogumił
Skomentuj

W Sopocie zrobiło się naprawdę gorąco. Hity takie jak King Of The Jungle, Désolée czy La Louze oraz tony pozytywnej energii wybrzmiały w klubie Story siódmego sierpnia. Nad morzem pojawił się DJ NRD1, który zawładnął parkietem i sercami gości.

Sobotnia-niedzielna noc była wyjątkowo długa. Klub Story zapraszał pierwszych gości już o 21:00. Imprezowiczów rozgrzał Phil Novy, znany i kochany DJ ze Story Sopot. Kilka minut po północy za muzykę lecącą z głośników odpowiadał już NRD1.

Z głośników poleciały znane z radia oraz popularnych serwisów streamingowych King Of The Jungle, Désolée czy La Louze. NRD1 zaskoczył także tańczących autorskimi składankami. Parkiet w Story Sopot rozgrzany był do rana.

Shanguy to kolektyw stworzony w 2017 roku przez włoskiego didżeja NRD1, gitarzystę Franka-O oraz francuskiego wokalistę Eona Melkę. Artyści szybko odnieśli sukces dzięki pierwszemu singlowi „La Louze”. Otrzymanie platynowej płyty oraz trafienie do Shazam World Top 50 sprawiło, że otworzyli się na karierę w całej Europie. W 2019 roku miejsce Eona Melki zajęła włosko-marokańska piosenkarka Shady Cherkaoui, rozpoczynając przygodę z Shanguy piosenką Toukassé. 

Story Sopot zlokalizowane jest w wyjątkowym miejscu. Klub oraz przylegający do niego taras znajdują się na drugim piętrze Sopot Centrum. Parkiet oraz niezwykły bar zapraszają gości od środy do sobotniej nocy.

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

kingakinga

0 0

było super, zaskoczenie , ze taki klub jest w tym miejscu 17:00, 11.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%