Zamknij
REKLAMA

Sopot: Pościg za 22-latkiem z Gdańska! Był poszukiwany listem gończym

12:11, 21.07.2021 | P.S
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie
REKLAMA

Trzech mężczyzn siedzących na ławce i nerwowo rozglądających się na boki zwróciło wczoraj uwagę policyjnych wywiadowców. Gdy funkcjonariusze podeszli bliżej, jeden z nich rzucił się do ucieczki i po pościgu został zatrzymany. Policjanci ustalili, że to 22-latek z Gdańska poszukiwany listem gończym. Przy jego znajomych w wieku 28 i 29 lat funkcjonariusze zabezpieczyli susz oraz białą substancję. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu.

Wczoraj po godz. 18.00 wywiadowcy z komendy miejskiej zwrócili uwagę na trzech mężczyzn, którzy siedzieli na ławce w rejonie Dolnego Sopotu i nerwowo rozglądali się na boki. Gdy policjanci podeszli bliżej jeden z mężczyzn zaczął uciekać. Funkcjonariusze od razu ruszyli za nim w pościg i go obezwładnili. Okazało się, że to 22-letni gdańszczanin, który poszukiwany jest listem gończym. Zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku mężczyzna ma do odbycia karę 150 dni pozbawienia wolności za przestępstwo wymuszania czynności urzędowych.

Policjanci wylegitymowali też pozostałych mężczyzn i ustalili, że są to mieszkańcy Gdańska i powiatu sztumskiego w wieku 28 i 29 lat. W trakcie interwencji wywiadowcy znaleźli w portfelu 28-latka susz, a w kieszeni 29-latka białą substancję. Znalezione substancje zostały przekazane biegłemu do dalszych badań, a ich właściciele, podobnie jak 22-latek, trafili do policyjnego aresztu.

Dziś policjanci z wydziału konwojowo-ochronnego przewiozą poszukiwanego 22-latka do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie zasądzoną karę pozbawienia wolności. Natomiast zatrzymany 28-latek z Gdańska i 29-letni mieszkaniec powiatu sztumskiego wkrótce usłyszą zarzuty. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

[ALERT]1626861362456[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ankaanka

0 0

.Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

Www.bzykanki.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam. 19:35, 21.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%