Zamknij
REKLAMA

Ognisko w sopockim lesie? Nic prostszego! "Borodziej" znów jest dostępny dla odwiedzających

18:00, 10.06.2021 | P.S
Skomentuj Fot. Nadleśnictwo Gdańsk
REKLAMA

Wiata „Kominek Borodziej” jest jednym z piękniejszych miejsc w leśnictwie Sopot. Jej położenie w sercu sopockiego lasu gwarantuje ciszę, spokój oraz prywatność odwiedzającym ją gościom a jednocześnie zapewnia swobodny dojazd z każdego rejonu Trójmiasta i okolic. Najdogodniejszą trasą będzie ta wiodąca przez ul. Spacerową i Gołębiewską, która to prowadzi do wydzielonego miejsca parkingowego mogącego pomieścić ok. 30 samochodów.

Kominek Borodziej wyposażony jest w energię elektryczną, niewielkie zaplecze kuchenne i sanitarne (2 toalety), duży ceglany kominek, stoły wraz z ławami zapewniające miejsca siedzące dla ok. 90 osób oraz wydzielone miejsce na ognisko. Dodatkowo przy obiekcie znajdują się cztery zadaszenia ze stołami i ławkami, każde na ok. 8 osób.

To miejsce wypoczynku cieszy się dużą popularnością wśród odwiedzjących ją mieszkańców Trójmiasta i okolic. Zwykli oni organizować w niej różnego rodzaju imprezy pracownicze, prywatne, rodzinne tj. urodziny, jubileusze, chrzciny a nawet śluby plenerowe i wesela. Przez swoją lokalizację w sercu lasu, drewniane elementy konstrukcyjne, wiata będzie stanowić urokliwe tło dla dekoracji okolicznościowych w stylu eko, leśnym czy rustykalnym.

Nadleśnictwo Gdańsk zaprasza do rezerwacji tego leśnego obiektu!

Rezerwacji można dokonać mailowo na adres: gdansk@gdansk.lasy.gov.pl.  Konieczne będzie podanie daty i godzin rezerwacji oraz szacunkowej ilości osób biorących udział w wydarzeniu. Kontakt telefoniczny: 531 401 118

Źródło: Nadleśnictwo Gdańsk

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%